Poważny problem z avastem

Mam taki problem.Nie dawno zainstalowałem avasta, wpisałem klucz aktywacyjny i wszystko było OK.No, ale ja jak zwykle musaiłem coś zchrzanić :frowning: .Przeniosłem jekiś plik (albo folder już nie pamiętam) no i musaiłem ponownie zainstalować avasta no to instaluje (uruchomiłem ponownie komputer) i widzę na ikonce w trayu taki znaczek:

capture15mz.jpg :(.A gdy klikam 2 razy lewy przycisk myszy na tą ikonkę to pojawia się okienko capture22ea.jpg

Nie wiem w czym jest problem :frowning:

Z góry dziękuję za wszelką udzieloną pomoc :slight_smile:

Przeniosłeś plik avasta. Więc go wywal przeczyść rejestr i wszytsko co po nim zostało i wtedy instaluj na nowo.

Co do błędu : może powodować go robak dlatego daj loga z Hijacka.

___________________

Uptade

Pomogły 2 restarty kompa :)Za pierwszym razem wpisałem klucz rejestracyjny i uruchomiłem ponownie kompa a jak włączyłem z ni owego ni takowego pojawiło sie “avast potrzebuje ponownego uruchomienia komputera” no i działa :slight_smile:

PS:

A jeśli kliknę 2x na ikonkę w trayu to potem mam ustawić czułość skanowania na maxa czy na minimum?Bo miałem na minimum :?

Log Ok czysty :slight_smile: Pokombinuj z czułością i zobacz jak sie zachowuje :wink:

Słyszałem, że avast daje fałszywe alarmy i jest zbytnio czuły, ale z drugiej strony chce mieć całkowite bezpieczeństwo.I zrobię chyba tak, że pozostawię na środku :slight_smile: