Poważny problem z ET


(Moszeusz) #1

Mam poważny problem. ET wiesza się bez przyczyny w czasie gry i pomaga wtedy tylko reset. Pisałem już o tym kiedyś na forum ale żadne porady nie dały rezultatu. Właśnie co sformatowałem dysk i dalej się tak dzieje.

  1. Mam zaaktualizowanego punkbustera

  2. Mam czysty log

  3. Mam dobre stery do grafiki (wypróbowałem już 5 rodzajów, wcześniej działało prawidłowo, dlatego na pewno nie to jest przyczyną)

  4. Również wartości seta com_hunkmegs "56"

seta com_soundmegs "24"

seta com_zonemegs "24"

są prawidłowe, gyż wcześniej takie były i nic się nie działo. Ostatnio zacząłem zmieniać je wypróbowałem już kilkanaście konfiguracji i nic. Co może być tego przyczyną.


(Bunio) #2

Zamknij niepotrzebne procesy ,programy działające w tle.


(Moszeusz) #3

Mam właczone tylko windowsowe i etmimizer i xfire.


(outca$t.) #4

Na jakich serwerach masz te zwiechy? Masz zainstalowany najnowszy patch?

Masz wyłączone wszystkie zbędne efekty typu niebo, słońce, cienie? Może masz źle ustawione niektóre efekty graficzne, mogą się "gryźć" i zawieszać grę.

Mam podobną konfigurację sprzętową (tylko 256 mb ram), XPeka i w porówananiu z grą na Windzie 98 wcześniej, dostrzegam spowolnienie gry.


(Moszeusz) #5

Mam wszystko zainstalowane. Gram na tych samych serwerach od marca. Nigdy nic się nie działo. Dopiero od początku maja się tak zaczęło robić.

Co do grafiki to mam wszystko na maksa przy 1024 na 768 i mam koło 40 fps. I tam miałem od marca i nigdy nic się nie działo.

Złączono Posta : 03.06.2006 (Sob) 12:19

Zmieniłem nawet program do łączenia z neo+. Zainstalowałem w sumie 7 rodzajów sterownikow, nawet omegi w 2-óch wersjach, ale dalej nic nie pomaga.