Poważny problem z nagrywarką teac!

(Mbartek) #1

Witam! Mam bardzo poważny problem z nagrywarką TEAC. podczas nagrywania płytek albo robienia kopii zapasowych z cd-romu na nagrywarke (w locie) to pokazuje mi się błąd fiksacji ścieżek. i że nie można dokończyć nagrywania. Mam tą nagrywarke od niedawna bo zamieniłem ją za swoją (swoją oddałem do sklepu, dopłaciłem i mam TEAC52*) Nieraz nie nagrywa płytek do końca! !!

Vakoss, Platinum, verbatim, esperanza i akoss! !!

(Xiao19) #2

oddaj sprzet do serwisu i tyle jesli wszystko jest w porzadku ,oprogramowanie dziala jak nalezy

[wszystko dobrze podlaczone nagrywarka powinna byc jednym urzadzeniem do tasmy podpieta , a w przypadku 2 urzadzen ustawiona jako master] ,(jesli wszystko jest oki) nagrywarke oddajesz do serwisu :wink:

obecnie niema dobrych plytek by nagrywac predkoscia 52x max 48x

za duza ilosc bledow sie robi na tej predkosci i plytki padaja a ze na plytce pisze ze 52x to jest raczej odczyt niz zapis lub poprostu chwyt marketing.

(Damian) #3

Co do kopiowania,to lepiej ustaw opcję,aby uprzednio kopiowało obraz na dysk...Ryzyko wystąpienia błędu jest mniejsze.

Jeśli masz dalsze wątpliwości niepowodzenia nagrywania,to ustaw symulację zapisu.

Pozdrawiam!

(Spox5) #4

To napewno wada produkcyjna, oddaj nagrywarkę do serwisu, tam gdzie ją kupiłeś. Piszesz, że masz ją od niedawna, więc przypuszczam, że gwarancja jeszcze nie wygasła.

(Mbartek) #5

Ok! oddam nagrywarke do serwisu, ale czy moglibyście mi powiedzieć co to jest fiksacja?? :o

(Adarek) #6

Zmniejsz szybkość nagrywania nawet do x8 i mniej. Nalepiej nagrywac z obrazem płyty.

(Mbartek) #7

No to równie dobrze mogłem sobie zamienić nagrywarke na starszy i wolniejszy model i do tego gościu w sklepie jeszcze by mi dopłacił :stuck_out_tongue: pomyśl zanim coś napiszesz! nagrywarka 52* jest po to aby nagrywać z prędkością 52* !!

(Adarek) #8

Casta - pretensje do fabryki nagrywarek -nie do mnie :lol:

A czytałes co kolega Ramzes napisał????

(Mbartek) #9

Tak właśnie powiedział kolega Ramzes! tak więc po co umieszczasz odpowiedzi skoro sam sądzisz że trzeba ją oddac do serwisu :smiley:

(Asterisk) #10

Zbędna ironia - niezbyt zgodna z regulaminem

(jesteś od niedawna - tylko ostrzeżene):smiley: .

Nie zawsze można nagrywać z teoretyczną,

z wielu powodów, prędkością

Phylby - ma rację

(Mbartek) #11

Zmiana prędkości nic nie daje! czy moglibyście mi odpowiedzieć czy jest to wina nagrywarki czy czego innego? i co to jest ta fiksacja?

(Adarek) #12

Znalazłem coś .

a na stronie

http://www.faq.enter.net.pl/faq.php#CDRW_fiksuje

Co to jest ta fiksacje to chyba nikt dokładnie niewie .Ale wyskakuje jak nagrywarka ma problemy z płytami.

Znowu ci wiele nie pomogłem .Ale zawsze coś. :smiley:

(Mbartek) #13

Ok! sorry Phylby, ale troche mnie poniosło... :oops: Wykonam aktualizacje firmware'u. ale co do tych płyt to na wszystkich mi to pokazuje. tylko czasami się przegrywa, a czasami nie :frowning: