Poważny problem z paintem:(

Witamserdecznie! mam poważny problem z paintem, mianowicie niedawno chjciałem ustawić obraz na 273 mm , niestety nie przestawiłem jednostejk i przez przypadek wypraałem 273 cm… program b. długo myślał, więc zamknołem go uzywając alt+ctrl+del… pojawił się bb łąd o zamknięciu programu, który obecnie ZAWSZE występuje przy załączeniu painta… poprostu nie mogę z tej aplikacji korzystac:( jest moze gdzies w inernecie np istalka painta…nie mogę nic takiego znaleść, oprócz paint.net, ale tego nie da się zainstalować niestety na moim koputerze…

Bardzo proszę o pomoc!

Paint.net wymaga pakietu Microsoft .NET Framework

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=12&id=881

Panel Sterowania -> Dodaj/usuń programy -> Dodaj/usuń składniki systemu Windows -> Najpierw odinstaluj Painta, a później go znowu zainstaluj (dostępny jest w katalogu Akcesoria i narzędzia)

P.S. Odinstalacja odbywa się przez usunięcie “ptaszka”

start-> uruchom-> regedit

usuń klucz Paint

niestety rada Megaemce nie pomogła, program dalej się zawesza, a jeśli chodzi o podpowiedź de niro, to nie wa wogole u mnie akiej ścieżki ( applets/paint, ścieżka kończy się na microsoft) hmm może ma ktoś jeszcze jakiś pomysł??

1 - Nie napisałeś, jaki masz system :slight_smile:

2 - Spróbuj użyć Scandisc’a

3 - Możesz przywrócić z ostatniej dobrej konfiguracji w XP

4 - Mozesz użyć setupcore.exe z płyty instalacyjnejej w Win98SE

mam system Win XP … o faktycznie zapomniałem o przywróceniu konfiguracji… ale to było z tydz. temu i boje sie że inne ważne rzeczy sie przez to skasują które utworzyły sie przez ten tydz:(

to spróbuj w/w sposbów i powiedz co sie dzieje

Ok przywracanie systemu to bardzo skuteczna metoda :smiley: paint mi już śmiga :slight_smile: dziękuje wszystkim za cenne rady