Poważny problem z USB :(

Mam MP3 player i chciałem go podłączyć do USB żeby wrzucić na niego mp3, podłączam i nic, próbuje wszystkie porty i nic! Sprawdziłem w BIOSIE czy wszystko jest ok i wszystko jest w nim dobrze ustawione. Instalowałem sterowniki z płyty i też nie pomogło. Co się dzieje pomóżcie? (Dobrze podłączyłem player do USB)

a inne urządzenia (np. drukarka, skaner, modem) działają prawidłowo pod tym USB? Jaki masz system? Instalowałeś sterowniki do USB? Może masz sterowniki pod MPPLAYERA? Jeśli tak to zainstaluj.

Nie mam podłączonych innych urządzeń, mam system XP Prof, jak już wspomniałem miałem jakieś dwie płyty i na dwóch były sterowniki do USB, zainstalowałem je i nic. :frowning:

Jaką masz płyte główną?? Z jakim chipisetem??

PS. Jak podasz to spróbuje wyszukać sterowników w necie.

Spróbuj tak:

Odinstaluj wszystkie sterowniki i programy związane z tym playerem a jego samego odłącz od komputera, po restarcie zainstaluj sterwoniki (uwaznie, bo moze w pewnym momencie instalator po prosi o podlaczenie sprzetu) dopiero po zainstalowaniu sterownikow podlacz playera.

Do playera nie mam zadnych sterownikow ani nic tylko program do zrzutu mp3 na playera, nawet przed jego instalacja byl problem z USB, sprawdze na AIDA32 jaka mam plyte

Podaj model i jaki producent

Nazwa plyty to ECS PF1 a o chipsecie nic nie pisze chyba ze chodzi wam o mikrouklad to jest taki: i865PE

http://www.techspot.com/drivers/driver/ … Bios-v-13/

Podaj producenta i model tego Playera

Dzieki za strone, ok rozpakowal mi jakis plik na pulpicie i co teraz mam z nim zrobic, gdzies skopiowac czy co??

Nio tam masz plik do biosu uaktualniałes kiedys BIOS ??

Nie, pomozesz mi??

Wiesz to troche skomplikowane i nie powodzenie moze przyniesc straszne skutki, ale spokojnie, cos poradzimy, zapodaj jeszcze RPODUCENTA I MODEL tego playera

Producent LG a model: MF-FE422W

http://rainbow.mimuw.edu.pl/SO/Projekt0 … flash.html

Poczytaj troche… moze sie przydac

A jest jakis inny sposob, moge tez powiedziec ze to z tym USB dzieje mi sie odkad mam zainstalowany nowy system tez XP prof ale z SP1 a wczesniej mialem system bez SP1 i wszystko bylo o.k . Moze zainstalowac tamten “stary” system?

hmmm jeśli wtedy miałeś wszystko ok. to czemu nie spróbować, ale… spróbuj jeszcze przed tym ściągnąć SERVICE PACK 2 ściagnij równiez wszystkie poprawki z windows update.

Narazie go nie bede sciagal bo mi sie bedzie sciagal chyba z tydzien :smiley: i chyba zdecyduje sie na nowo zainstalowac system.

a… to wina serwis Packa 1 - polecam jak mój przed mówca uaktualnic

zawsze możesz zamówić na płytce od microsoftu lub prenumerata któregoś miesięcznika chip

on zwiększa znacznie bezpieczeństwo systemu a możliwe iż SP1 ma jakiegoś buga i nie chce wykryć twojego PLAYERA.

PS. a masz w tym odtwarzaczu jakąs funkcje aby był widziany przez komputer jaka wymienny dysk pamięci?

link poprawiłem

monczkin