Powazny problem z Vista

witam ma pewien problem z moja vista mianowicie za kazdym razem kiedy chce odpalic instalke jakiejs gry badz programu pojawia mi sie okno “F;/setup.exe” a w drugiej lini napisane jest “the directory name has invalid” bardzo prosze niech mi ktos pomoze bo wywale ten komputer przez okno!!z gory dzieki

glizda164 , po pierwsze. od czego masz dział Vista? Czytaj opisy działów zanim założysz temat. Dwa - nazwij temat konkretnie, zgodnie z regulaminem. Trzy - na forum piszemy po polsku. Popraw błędy i zacznij używać polskiej pisowni. Cztery - popraw to, inaczej wyciągnę konsekwencje. temat przenoszę.

największym problemem Twojego komputera jest użytkownik, zapuść jakiś dobry program antywirusowy, przeskanuj spybotem, jak to nie pomoże to wrzuć logi z hijackthis tu na forum albo na www.hijackthis.de , nie używaj nie legalnego oprogramowania z nieznanych źródeł

pisalbym po polsku gdybym mial polski system a ze jestem za granica to takiego nie mam! komputer skanowalem kasperskim i nic mi nie znalazl…

glizda164 , jak masz coś do powiedzenia odnośnie moich próśb, to użyj PW. Co do Twojego problemu, może wystarczy ustawić polską klawiaturę? Prosiłem o zmianę tytułu. Za chwile temat wyleci.

PW to na jaki mam podac tytul? nie mam zielonego pojecia… a klawiatury przestawic nie moge bo siostra pracuje na komputerze i tak jest jej wygodnie

Ja zrobiłem odwrotnie - po zakupieniu nowego komputera wywaliłem ,przez okno Vistę" i zainstalowałem XP-ka. :slight_smile:

Sprawdż jaki masz DirectX i uaktualnij/zainstaluj - na Viście możesz mieć DirectX 10??

Jeżeli masz DirectX 9.0 c to :

viewtopic.php?f=7&t=213229

Przeczyść komputer jakimś programem np. CCleanerem :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … r+2.08.588

viewtopic.php?f=16&t=245043

Mogą być jeszcze wirusy lub złe sterowniki od karty graficznej.

A może wystarczy tylko zmienić zgodność systemu :

viewtopic.php?f=11&t=250932

XMan zainstalowalbym jakis program zeby go przeczyscic ale nic nie moge zainstalowac…caly czas wyskakuje mi ten blad