Power Audio - dobry głośnik pod telefon [dylemat]

Hej.

Szukam produktu wielofunkcyjnego, aby móc puszczać sobie muzykę po BT.

Co sądzicie o zakupie MHCV21?
Więcej o produkcie tutaj: https://tiny.pl/7xb9l.

Słyszałem, że grupa produktów Hi Power Audio, to dziś idealne połączenie sprzętu do posłuchania muzyki, wypadu na działeczkę czy zorganizowanie grilla wraz z sąsiadem. Zależy mi na czymś poręcznym, co naprawdę dobrze gra pod kątem jakości - stąd moje myśli poszły w kierunku marki SONY - firma z doświadczeniem na rynku muzycznym.

Ma ktoś?
Używał?

#MHCV21 #DŹWIĘK #POWERAUDIO #GŁOŚNIKBT

Hej

Nawet słyszałem jak to gra :slight_smile: czysty sopran i mocny bass . Sony też w tych swoich zestawach power audi ma dużo możliwości np karaoke . Niezła zabawę można zrobić przy tym sprzęcie :slight_smile:

Ty tak poważnie?
Szukasz pralki czy sprzętu audio?
Po co ci sprzęt mono wielkości i wyglądu pralki?

BTW, koleżka się skusił na coś takiego, gra jak boombox philipsa z lat 90-tych tylko jest większe.

Lepiej kupić takie coś https://www.philips.pl/c-p/AZ787_12/bumbox-cd

Bass to ryba, co ma wspólnego ze sprzętem audio?

daras28 a co proponujesz ? Wszystko zależy od oczekiwań .

Masz wyżej moja propozycję, BTW, sony kiedyś podawało dziwne parametry, np moc z kosmosu, obecnie widzę przestało jakiekolwiek podawać…

Jakoś nie mam zaufania do marki która nie potrafi rzetelnie podać parametrów sprzętu.

Przykład, amplituner kina domowego, podają moc 5x100W.
Pobór mocy z sieci - 180W.
Dla mocy 5x100W pobór mocy musiał by być najmniej 800W.

Zgadzam się , nawet na stronie producenta ciężko znaleźć moc . Ale obstawiam że sam głośnik ma w okolicy 40 - 60 W a RMS to pewnie z 500

Mylisz pojęcia kolego.
Moc RMS to moc faktyczna, to o czym myślisz to zapewne PMPO czyli moc użyta do produkcji urządzenia.

Obstawiam że pralka Sony ma 5-10W.
40-60W to potężna moc.

Tak swoją drogą ten Philip będzie lepszym wyborem, wygodniej się przenosi, można zapchać bateriami, zagra podobnie.

Ciągle w boomboxach brakuje mi wbudowanej baterii.

Ja ci proponuję nie przeszkadzać ludziom na działkach którzy chcą tam odpocząć a nie słuchać bum-bum-umpa-umpa.

Słuchawki se kup na działeczkę jak chcesz robić łomot.

Działka niezmiennie kojarzy się z ćpaniem, jednak bywają działki odosobnione, bez bliskiego sąsiedztwa.

Generalnie ten model ma robić hałas i tyle. Jeżeli słuchasz bum-bum-bum-umpa-umpa to się sprawdzi. Sprzęt nadaje się na imprezy, aby głośno muzykę słychać i do tego pewnie został zaprojektowany.
Jak chcesz posłuchać coś bardziej wysublimowanego to nie licz na dużo w kwestii jakości.
Trochę źle, że Sony nie zdecydowało się zastosować w nim akumulatora, przez co w kwestii uniwersalności sprzęt mocno traci. Taka Manta i potrafiła zrobić sprzęt z akumulatorem, a Sony w tym aspekcie zaoszczędził trochę dolarów.