Power Bank z Aliexpress 200000 mAh czy warto?

Wpisz sobie na allegro powerbank 18650 i masz tego pełno. Jak nie masz dobrego źródła z akumulatorami to albo będziesz miał 2 razy mniejszą pojemność niż chcesz lub zapłacisz 2 razy drożej niż za gotowiec.

no właśnie wpisałem jest tego dużo, nawet za dużo,
na 4,8 i nawet na 20 ogniw

Jest OK. W środku masz 6 ogniw LG 3350 mAh.

ale laptopa do niego też można podłączyć?

też tak uważam i wcale nie jest drogi bo prawie 100zł

Ktoś z was testował tzw. Poer Banki solarne?

POWERBANK SOLARNY PANCERNY 20000MAH 2xUSB LATARKA - Sklep, Opinie, Cena w Allegro.pl

czyli że ładuję się promieniami tak jak w przypadku zegarków?

Tzn. ładować powerbank z komputera? Można.

Coś tam się ładuje, ale tak na oko podziel sobie pojemność tego powerbanka przez 2.

Ten z Ali to śmieć. Nawet nie ma PD czy QC.

Powerbank kupuj firmowy. Chińczyk firmowy jest ok, zwykle lepszy od innych. Baseus, Xiaomi itp.
Patrz aby było PD i QC. Realna pojemności to. 30 000. To już jest cegła, wiem bo mam. Większe są, ale naprawdę spore.

Jak. Chcesz łapka ładować to się da. Nawet jak nie posiada USB-C. Z Power Banka można wyjść po USB 12V, aby to zrobić kupujesz dynks podłączany do USB i on ci oszukuje, że podłączone urządzenie pobiera 5-9-12-20 V ile tam potrzebujesz. Jak laptop łyka 19-20 to wystarczy drut, dynks i jazda. O ile nie bierze więcej niż 4A. Jak więcej to Powerbank do rozruchu auta się sprawdzi, albo taki specjalny o większym prądzie. Jak lapek potrzebuje 17V czy jakieś nietypowe napięcie to trzeba przetwornicę dać. Albo taką pod zapalniczkę, albo samemu wydziergać, jest pełno tego na Axxxxx.

Nie kupuj PB na dziwnych portalach, bo dostaniesz podłe ogniwa i jeszcze może bez zabezpieczeń. Jeszcze ci wywali na kolanach i będziesz mógł zagrać w kolejnej części piątego elementu.

no ale laptopa nie naładuję power bankiem

A dlaczego nie?

a więc jak na razie kupiłem Xiaomi Wireless Power Bank 10000, ładowanie przewodowe 22,5 W i ładowanie bezprzewodowe 10 W, mój telefon może naładować dwa razy