Power Defragmenter z silnikiem Contig.exe (opinie)

Używacie tego programu ??

I czy to prawda ze ma szpiega w sobie, ktoś tak napisał w komentarzach i znalazłem taki temat jeszcze http://forum.idg.pl/lofiversion/index.php/t28581.html

Programy skanujące nie zawsze wyświetlają poprawne informacje. PD Jest graficzną nakładką na program etatowego pracownika Microsoftu. Chyba, że ktoś mocno zainteresowany zaraził wersję dystrybucyjną… :mrgreen:

Tak.Najlepszy program tego typu , nawet komercyjne giganty przy tym programie to pikuś.

Nie.

Wow!Wow!..no to sobie ktoś bobajdurzył:przeczytałem i jestem pod wrażeniem…na temat Contiga ma się rozumieć.Będę chyba musiał format zrobić bo szpieguje mnie już chyba z rok…No ale tak na poważnie: szczerze polecam.Mało jest tak dobrego Freeware oprogramowania, do tego zainstaluj sobie NTRegopt do optymalizacji i defragmentacji rejestru(wrzucasz w google i już masz linki).Efekt murowany!Pracuję z tym już od sporego kawałka czasu i bez zarzutu.swietnie się spisuje taki zestaw.A tak w ogóle: nie marnuj czasu na czytanie bzdur jakie czasem ludzie wypisują i w googlach znajdziesz masę fachowych wypowiedzi w tym rzeczonym temacie.Na Naszym forum wczytywaj się w opinie takich jak Robhinio,Gutek2222,Adam9070,qczak13,JNJN i wielu,wielu innych których bardzo szanuję bo i bardzo mi pomogli i wiele rzeczy wyjaśnili.Szukać,czytać,szukać,czytać…itp,itdPozdrawiam i absolutnie nie bój się Contiga.Instaluj w ciemno i ciesz się porządkiem…Pozdrawiam:-)

Lepiej sie upewnić niż później żałować, dzięki za info również pozdrawiam :slight_smile:

Co do powyższego to oczywiście masz rację!Ja też szukam,pytam aby nie naciąć się na byle co…Do tego zestawu jaki Ci poleciłem dodaj jeszcze PageDefrag i będziesz miał sprawdzony i bardzo dobry darmowy zestaw optymalizujacy pracę systemu.Z podkreśleniem słowa sprawdzony.

Pozdrawiam!