Power Gadu Gadu

Czy wie ktoś o co chodzi.

Nie dziala Power GG na najnowszej wersji GG ( między innymi tej z portalu ).

Jak nie działa nie uruchamia się wcale czy jak??

Tak nie uruchamia sie.

Jak chce się uruchomić PowerGG - to uruchamia sie GG , bez tej zakładki u góry ( gdzie się wybiera Klon, Stat itd. )

A jakim skrótem uruchamiasz Power gg??

U mnie jest tak ze ten nie działa:

Element docelowy: “C:\Program Files\Gadu-Gadu\PowerGG.exe” /tray

A taki działa poprawnie i włacza power gg:

Element docelowy: “C:\Program Files\Gadu-Gadu\PowerGG.exe”

Ten drugi mam w autostarcie. :smiley:

Nie mam

taki

"C:\Program Files\Gadu-Gadu\PowerGG.exe"

W opcjach Gadu Gadu masz wylaczone Uruchom przy starcie, jak nie to odznacz to.

Oczywiscie gg wylaczasz przed uruchomieniem Power GG. :smiley: Jak nie to kliknij ikone w trayu i zakoncz.

Ewentualnie jak co to daj skrot power gg do autostartu i wyloguj sie i zaloguj spowrotem. :smiley:

Też to niestety nic nie daje.

Moze przy nowej serwis gg power nie działa.

Lub jest inna wersja power ( znacie może ją … )

Zakładałem identyczny temat, bo miałem to samo, ale do teraz nie wiem co z tym zrobić, ale już mi PGG nie potrzebne 8)

Ale może jednak ktoś zna odp. na to …

I mógł by mi pomóc …

A jaką wersję Power GG masz??

:evil: Ja mam ten sam problem. Mam wersje GG 6.0 i power gg niedziała, identycznie jak u kolegi. Zamiast uruchomienia sie power gg -uruchamia sie gg bez zakładek :evil:

a z jakiej ikonki urchamiesz GG ??

Stanardowej czyz power GG ??

Jeżeli uruchomisz z powera to powinno być wszystko OK

I to jest prawidlowe pytanie!! ja tez milem taki problem z PGG! !!

teraz nie am zainstalowelm wer. PGG163Pack

miałem ten sam problem zrobiłem format i juz pózniej nie mailem tego problemu :wink:

Mi poszedł PGG Power Pack 1.6.3

power miranda-im :slight_smile: a tak btw, sprobuj odsinstalowac gg zupelnie, wyczyscic rejestr (np. za pomoca jv16 tools), restart i instalka od nowa (nawiasem mowiac, terapia szokowa czesto pomaga, wiec masz szanse :-).

Mam gg 6.0 :frowning: zainstalowałam Power Pack 1.6.3, ale to też nie pomogło :evil: Startuje z ikonki powera, ale to nic nie daje. Nieqmam tego. Może rozwiazaniem było by zainstalować starszą wersje gg?

A masz ustawiony autostart czy startujesz po uruchomieniu?? Aby dobrze wystartować power gg musisz wyłaczyć autostart w GG i wtedy uruchomić power gg dając skrót do autostartu. (Pisałem o tym wcześniej w tym temacie)

Sciągnij i zainstaluj najnowszą wersję Power Project

:arrow: Power Project 1.70b