Power gg pod gg 7.5

Witam , jest moze wtyczka do gg 7.5 power gg albo power project ?? szukalem na google ale niemoglem znalesc , podobno najnowsza jest do 7.1 ??

:arrow: http://powerproject.bajo.pl/ ==> dział aktualności.

Wygląda na to że jednak jest pod 7.5 :slight_smile:

większość instalatorów z power gg posiada w sobie trojany lub spyware. Radzę nie instalować.

Korzystam z packów typu power gg (do wersji 6.1) i power project (do wersji 7.0 i 7.1 z początku - bo teraz już nie potrzebuje) - i nigdy przy skanie panda on-line, ad-aware, spybot, nod32 nie został wykryty syf na komputerze.

Ściągajmy z oficjalnych stron to będzie dobrze :!:

czy to jest legalne?!

legalne tak, tylko po co korzystać?

przecież istnieją dużo lepsze, bardziej funkcjonalne komunikatory :wink:

Zależy w czyim rozumowaniu,

Jeśli mu odpowiada gg to warto z niego korzystać.

Sam korzystałem z tlena, aqq, miranda, konekta i zostałem przy gg - jak dla mnie najlepsze.

Nie ma najmniejszego sensu dyskutować o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocnymi.

Każdy używa to co mu odpowiada!

Są legalne.

jeśli chodzi o funkcjonalność, to pod tym względem Gadu-Gadu wypada bardzo słabo.

do niedawna gadałem tak jak Ty - każdy używa tego co lubi. sam wcześniej nie mogłem się przyzwyczaić do innych komunikatorów (Tlen, AQQ, Konnekt, Miranda, Spike). przynajmniej tak sądziłem.

w tych “lepszych” komunikatorach trzeba trochę posiedzieć by odkryć całą przyjemność z ich korzystania. jak się to zrobi, to za nic w świecie nie wróci się do gg. taka prawda. przetestowane na sobie :mrgreen:

Gadu-Gadu po prostu przyzwyczaiło 5milionów użytkowników do siebie, nie oferując w zamian jakiegoś dobrego programu. ciężko się odzwyczaić, ale nie jest to niemożliwe.

dla mnie Gadu-Gadu vs AQQ, Konnekt czy Miranda to tak samo jak IE vs Opera czy Firefox.

czyli mała funkcjonalność, słaby silnik…

oczywiście każdy używa tego co lubi, a raczej tego od czego nie może się odzwyczaić :wink:

myślę że krótko i na temat