Power Line TL-WPA4220KIT czy zadziała z innym modelem

Witam, mam aktualnie transmitery TL-PA511 Starter Kit, które służą mi to przesyłu internetu z piętra na parter (nie mam możliwości ułożenia nowej skrętki). Od dobrych kilku lat działa to dobrze, na parterze z power lin’a skrętka wpada na AP i jest cacy. Niestety na drugiej połowie parteru (kuchnia, jadalnia) sygnał jest słaby lub nie ma go wcale. Aktualnie jest potrzeba by WIFI również działało w tych pomieszczeniach. Poczytałem o repeaterze WIFI TP-LINK RE200 - który być może rozwiązałby problem za powiedzmy sto parę złotych. Jednak pewności nie mam - ściany mam grube i sporo przeszkód, zakrętów, dlatego najlepszych chyba rozwiązaniem jest dodatkowy power line TL-WPA4220 KIT. Wkładam do gniazdka i WIFI w jadalni i kuchni powinno śmigać bez większych strat jakości sygnału.
Sedno pytania czy TL-PA511KIT, który jest na parterze w pokoju będzie współgrał i się sparuje z WPA4220 KIT tak by po sieci elektrycznej przesłać sygnał i wyemitować sygnał WIFI w kuchni???

To są standardy przemysłowe (HomePlug AV), więc będzie śmigało nawet z urządzeniami innego producenta, jeśli on także je stosuje. HomePlug AV2 jest zgodne w dół z HomePlug AV.

Czyli co na pewniaka mogę brać TL-WPA4220 KIT ?

Kup przez internet (a jeszcze lepiej jak sklep internetowy ma siedzibę w twojej okolicy). Masz wtedy 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny. Idziesz do sklepu i dostajesz pieniądze do ręki bez oczekiwania na zwrot i kosztów wysyłki towaru do sprzedawcy.

No tylko taką opcje biorę pod uwagę.
Dzięki Panowie za potwierdzenie i pomoc.

Q: Are TP-LINK AV200,AV500,AV600,AV1200 powerline adapters compatible with each other? Are TP-LINK PLC adapters compatible with adapters of other Brands?

A: TP-LINK AV200,AV500,AV600 powerline adapters adopte HomePlug AV Standard, so they are compatible with each other,AV1200 adopt HomePlug AV2,that is also backward compatible with HomePlug AV standard,which means TP-LINK AV200,AV500,AV600,AV1200 are all compatible with each other.However, the powerline rate will drop to lowest one’s rate when use different AV adapters together.

For adapters of other brands,if they adopt the same standard,they should also be compatible with TP-LINK adapters.However,different brands’ products will have different ways to pair and configure,it might be much easier to use adapters from the same brand.

Cytat ze strony: http://www.tp-link.com.pl/faq-406.html