Power point 07 - zacinanie tekstu

Witam. W power poincie 07 mam tekst. Na tekst nałożyłem efekt niestandardowy(wejście: rozwiniecie, szybkość: bardzo szybka). I teraz pytanie: Czemu ten tekst się tnie… Tzn… pierwsze kilka linijek idzie tak jakby się cięło a potem już normalnie… płynnie… Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego nie am płynności od 1 linijki?

Mogę Ci powiedzieć tylko tyle, że nasz kochany Microsoft znowu coś delikatnie mówiąc zepsuł.

Najnowszy PowerPoint jest taką kobyłą, że po prostu nie wyrabia

Zrobiłem kiedyś prezentację na PP 07 - zacinała się. Puściłem ją na PP 03 - wszystko szło dobrze

nie bardzo… robiłem już kilkanaście prezentacji w power poincie 07 i jak ja puszczam w 03 to czasami niektórych efektów nie widać… najgorzej jest z power point wiever - tutaj to już katastrofa, 0 efektów…

Witam,

Mam ten sam problem - przy efekcie rozwijanie i zanikanie strasznie zacina sie tekst. Prezentacje robiłem w Office 2007 i zapisyałem nawet w trybie zgodnoości, ale na O2003 nie chcę się to otwierać w pełni (brakuje efektów, a w szczególności nie lubię, że nie ma cieni t.j. w 2007).

Komputer to:

Intel Core Duo 1.66GHz

1GB Ram

karta graficzna jakaś zintegorwana - chyba 965

Windows Vista

Robiłem prezentacje po 120 slajdów z muzyką, filmami, animacjami i wszystko działalo. Fakt nie używałem efektu rozwiniecie, więc nie mogę powiedzieć czy to działało.

Wiem, że wątek już wiele czasu ma, ale piszę dlatego, że mam problem z prezentacją - właśnie efekt rozwinięcie i zanikanie - strasznie się wszystko zacina (sprawdzałem na kilku komputerach). Natomiast jeżeli zapiszę jako prezentacje PP 97-2003 i otworzę w 2003 lub XP to cienie są inne (nie takie wygładzone, tylko tak wyglądają jakby sie wstawiło takiej samej wielkosći jak obraz szary prostokąt), nawet otwierając w 2003 zapisaną jako pptx (pakiet zgodności zainstalowany) to problem jest ten sam.

Nie wiem co moze być powodem, czy zbyt mała ilość ramu, słaby procesor, czy karta graficzna.

Jak moge rozwiązać swój problem? Czy dokupienie ramu coś da (oprócz szybszej pracy komputera - 1GB i VIsta może źle brzmi, ale jest spokojnie wystarczająca)?

P.S. Zapomniałem, też efekt powiększenie z kolorem (czy jakoś tak) też to powoduje.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Być może nie tylko mnie i użytkownika "Kidler’ to dotyczy