Power Point 2010 i 'osadzanie' pliku z YouTube

Witam,

mam problem z Power Point, który nie chce odtwarzać pliku osadzonego w prezentacji.

Nie mam zbyt dużego doswiadczenia w tym temacie, zatem opiszę problem jak umiem najlepiej :slight_smile:

W PP 2010 można już wstawiać pliki video bezpośrednio z sieci. Poprzez polecenie Wstaw Plik Video.

Wstawiłam 'embed code’do filmiku jaki chce odtowrzyć w przezentacji (zgodnie zgodnie z wytycznymi

w pomocy Power Point, tak jak jes podane w instrukcji) ten właściwy kod, czyli ‘old embed code’:

Aby video było odtwarzane poprawnie konieczny jest Windows Media Player i najnowszy Adobe Flash Player.

Oba mam. Power Point jednak nie rusza pliku a tylko wyświelta komunikat o pobraniu i zainstalownaiu wtyczki.

System: Windows 7 Home premium, 32 bit

Abobe Plas Player: 11.6.602.180, dla Chrome: pepflashplayer.dll, dle systemu: NPSWF32.dll

W pomocy PP jest napisane że PP może nie odtwarzać pliku jak Power Point jest 64-bit? —>

<<<64-bitowa wersja programu PowerPoint 2010 jest niezgodna z 32-bitowymi wersjami odtwarzaczy QuickTime i Flash.

Należy zainstalować 64-bitową wersję odtwarzacza QuickTime lub Flash albo 32-bitową wersję programu PowerPoint 2010.>>>

Ale to już dla mnie naprawdę ciemna ciemność… Skoro system ma 32-bit to znaczy ze pakiet office też, czy niekoniecznie?

(nie ja to instalowałam) Gdzie mogę coś to sprawdzić?

Nie wim w czym rzecz, gdzie leży wina a nie chce obierać plików i programów do konwersji, bo nie robię takich przezentacji

prawie wcale. A w tej potrzebuję wstawić właśnie film. Wydaje się to proste a nie działa.

Może ktoś miał podobny problem?

Pozdr.

Wejdź sobie na http://takeyoutube.com/?lang=pl, wklej link do filmu z youtube, wrzuć do folderu gdzie masz prezentacje, i dodaj film normalnie z pliku.