Power point - brak dźwięku w pps

Witam wszystkich forumowiczów. Mam problem - być może banalny - ale dla mnie nie do przejścia. Prosze o pomoc, bo sprawa jest naprawde pilna.

Zrobiłam prezentacje w powerpoincie, dodałam muzykę i wszystko jest ok, dopóki otwieram ją na kompie, na którym powstała. Oczywiście mogę ją zapisać na cd przez opcję dostępną w programie i przenieść gdziekolwiek, ale… no właśnie… chciałabym zapisać ją w formacie pps, tak, żeby odbiorca nie widział osobno plików dołączonych do prezentacji, no a poza tym nie wiem czy kazdy do kogo ona trafi będzie wiedział jak ja uruchomić z poziomu aplikacji. Zapis w formacie pokazu bardzo ułatwiłby sprawę. Próbowałam znaleźć takowa opcję w pp 2002 i 2003 i nic. Wyczytałam juz że dźwięk nalezy w prezentacji osadzić a nie poprostu dodać. Czy ktoś może wie jak się to robi?

I jeszcze jedno pytanko. jeśli już się uporam z nieszczęsnym dźwiękiem chciałabym nagrac to na samostartującą cd. Jak myślicie, da się?

Pzdrawiam wszystkich i z niecierpliwością czekam na pomoc od jakiejś dobrej duszy :D. Moje gg 3166101

Oczywiście, że się da.

Jezeli chcesz by pokaz sam wystartował z płytki zró w notatniku taki plik:

autou5xr.th.jpg

oczywiście możesz dowolnie nazwać plik tylko, że w tym pliku musi być ona wpisana. tutaj dla przykładu jest to “prezentacja.pps”

Nie wiem co robię źle, ale nie działa. Mam prezentację pps, mam plik autorun, mam ikonkę, wszystko na płycie, bez żadnych dodatkowych folderów. Wkładam płytkę i zonk… Owszem płyta ma zmienioną ikonę ale sie nie otwiera. Wyskakuje mi komunikat że nie można otworzyć pliku (zupełnie jakby nie wiedział jakim ma to zrobić programem. Oczywiście mam w kompie zainstalowanego power pointa.

CO teraz?