Power Point, powtarzanie od początu ciągu animacji

Witam,

Mam odnośnik na głównym slajdzie, przenosi mnie do slajdu na którym mam animacje niestandardową - zdjęcia, dźwięk, efekty, pojawia się pierwsze zdjęcie klikam dalej pojawia się drugie zdjęcia klikam dalej pojawia się trzecie zdjęcie obejmujące cały slajd i odnośnik wróć do slajdu głównego.

Po powtórnym kliknięciu na ten sam odnośnik ze slajdu głównego przenosi mnie i od razu jest koniec całej animacji, pokazane 3 zdjęcie i wróć do slajdu głównego.

Jak to zrobić aby zawsze animacja rozpoczynała się zawsze od początku po kliknięciu na odnośnik na slajdzie głównym. Czy jest w ogóle taka możliwość, myślałem żeby wprowadzić przycisk restart ale bym musiał powtarzać całą animacje znowu i znowu. Żeby ten cały ciąg jakoś zaznaczyć i powtarzaj od początku. Opcje przy kolejnych efektach i wejściach są bardzo ubogie i nie ma tam takiej opcji.

Power Point 2003.

Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc i sugestię, będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam.

Proszę w zakładce “pokaz slajdów” otworzyć “przygotuj pokaz slajdów” jest opcja “w pętli ciągłej” i więcej ustawień. Jeśli to nie pomoże może być błąd w hiperłączu z ostatniego slajdu na pierwszy. Nie wiem czy dotyczy to tego samego dokumentu czy innego, bo od tego zależy rodzaj hiperłącza. Co prawda sprawdzałam to na Power Point 2007 ale 2003 nie wiele się różni. Powodzenia

Hiperłącze to po prostu odnośnik do numeru slajdu, ze slajdu 3 na 10 i ze slajdu 10 na 3… i jak ponownie wchodzimy przez hiperłącze na slajd 10 nie ma ciągu akcji, tylko sam jej koniec.

Dziękuję za sugestię zapoznam się z tymi opcjami, niestety nie pomogło, ale popróbuje jeszcze, może nie ma takiej możliwości.

Znalazłam coś na temat łączenia pokazów niestandardowych

http://office.microsoft.com/pl-pl/power … 96698.aspx

Rozwiązałem Problem! :smiley: Trik polega na tym: Duplikujemy slajd z animacjami (ctrl D) i dajemy w miejsce przed animowanym slajdem. Czyli, jak mamy slajdy s1,s2,s3; Chcemy, by s2 animował się za każdym razem gdy do niego powrócimy.

Tworzymy kopię s2’. Kolejność taka s1,s2’,s2,s3. Wszelkie hiperłącza za pomocą których chcemy dojść do slajdu s2 dajemy jednak na s2’.

W s2’ usuwamy wszystkie animacje i dajemy elementy w nim tak, by były w pozycji jak przed animacją w s2 (czyli niektóre elementy usunąć). W ustawieniach animacji przejścia slajdów ustawiamy w s2’: “Kolejny slajd: Automatycznie po: 00:00”, chyba że dodacie animacje wejścia w slajd, to wpiszecie sekund 1 lub 2. (Mam wersję w jęz. niemieckim, 2003)