Power

Siemka mam takie małe pytanko:Jak i czy mozna zneutralizowac przycisk “Power” na klawiatórze aby nie mozna było w ten sposób wyłączać kompa?..Mam xp

Najprotszy sposób jest “łopatologiczny”. Rozebrać klawiaturę i wyciągnąć tą gumke spod klawisza, bądź zakleić np metką styki pomiędzy foliami.

rozkrecic klawiature i przeciąc kabelki :lol:

Tylko problem w tym że tam nie ma kabelków :smiley: :smiley: :smiley:

no w sumie racja :stuck_out_tongue: … ale zawsze moze wyjąc przycisk :wink:

mozna go jakoś zablokować, np zapchać szczelinkę pod przyciskiem watą, i powinno być po sprawie :slight_smile:

Wszystko sie da zrobic tylko u mnie tych srubek jest z 50 i nie mam na to czasu…

Zmień klawiaturę na zwykłą “stojedynkę” :lol:

Jak czasu nei masz na rozkręcanie,to weź delikatnie go klejem podlej i już sie nie powinien wciskać :smiley:

W sumie to mniej czasu by stracił rozkręcając ją niż czekając na odpowiedz tu. :smiley:

Raczej nie sądzę,napisanie tych postów zajęło mi nie wiecej niz 2 minuty :slight_smile: a rozkrecenie mego dziadostwa,znaleźienie czegos na podkładke i ponowne skręcenie zajełoby mi ok godziny,zresztą pisząc tu miałem tą nadzieje ze nie bede musiał tego robić,tylko jest to mozliwa jakaś zmiana w ustawieniach,cóż myliłem sie ale dzieki za pomysły :smiley:

A czekanie na odpowiedz której i tak nie uzyskałeś tydzień. :lol:

Idąc dalej swoim tokiem myslowym wyjasniam,ze fakt moze i czekałm tydzien ale przeciez nie siedziałem tutaj cały czas a zaglądałem co jakis czas a jako ze mam szybki internet zajęło mi to sumując ok.5 minut (zawsze dokładnie studiuje wasze porady :slight_smile: ) a wiec do godziny jeszcze sporo :smiley: .Ale widze ze dyskusja jest rozwojowa wiec jak jeszcze troche potrwa to zaczne sie zastanawiac na rozkręcaniem hehehe :smiley: Pozdrawiam.

…to chyba tylko taka metafora?U mnie jest 10 więc podejrzewam,że to ściema!Wsadź zapałkę albo wykałaczkę to będziesz miał łosz&goł w jednym,bo jak Ci coś w zęby wpadnie to będziesz miał narzędzie pod ręką!

Bardzo dobra porada dzieki…

Mam dokładnie 39 …