Power4Gear Hybrid ASUS


(Rzorzo1) #1

Witam serdecznie wszystkich uzytkownikow. Pisze w sprawie problemu z oprogramowaniem do notebooka asus x73s. Problem polega na tym iż po przeinstalowaniu systemu operacyjnego i instalacji sterowników komputer nie chce uruchomic oryginalnych aplikacji. Przy każdej próbie uruchomienia wyskakuje mi błąd że pragram nie może byc uruchomiony na innym komputerze jak Asus notebook... ale przeciez jest na nim instalowane! o co chodzi co z tym fantem zrobic? pozdrawiam


(system) #2

Przede wszystkim ustalić jaki faktycznie jest to model laptopa? Brakuje jeszcze jednej litery po “s” w oznaczeniu jakie podałeś. Następnie wejść na stronę Asusa: http://support.asus.com.tw/download/download.aspx?SLanguage=pl-pl , odszukać swój model laptopa oraz system operacyjny i z pozycji “Utilities” pobrać najnowszą (data!) wersję programu “Power4Gear Hybrid Utility”. Nadinstalować go w laptopie i sprawdzić skutek w Panel Sterowania > Opcje zasilania. Powinna tam się pojawić odpowiednia pozycja do zastosowania.


(Rzorzo1) #3

“Asus x73sv” problem widnieje przy kazdej probie instalcji jakiego kolwiek programu ze strony producenta.


(system) #4

Jaki masz system operacyjny? Windows 7/32, czy 64-bitowy? Czy reinstalację systemu wykonano z partycji “recovery”?


(Rzorzo1) #5

problem sie rozwiazal. Pobralem ze strony producenta z zakladki utilities ATKPackage i teraz dziala. dzieki za pomoc! zamykam!

Dodane 12.03.2013 (Wt) 11:55

win 7 x64 nowo zainstalowany


(system) #6

OK! No, to nie było jednak wszystkich sterowników skoro ATK pomógł. Dla spokoju sprawdź, co widać w oknie Menadżera Urządzeń? Powodzenia!


(Agatonster) #7

rone ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.