Powerbank ADATA 20000mAH

Ostatnio kupiłem powerbanka opisanego w temacie. Jest naładowany na full. Gdy podłączam go do telefonu, zaczyna go ładować, po czym po jakiejś minucie wyłącza się i przestaje ładować. Czy ktoś miał podobny problem?
Dodam, że posiadam chińskiego smartfona Leagoo m8 pro (pojemność baterii 3500 mAH)

Miałem.

Moze coś więcej? Bo nie wiem czy mam odsyłac sprzęt

U mnie powerbank dawał zbyt niskie napięcie (poniżej 4V) i reklamowałem, ale to był jakiś noname.

Mam taki model ADATA P20000D, 20000mAh (AP20000D-DGT-5V-CBK). Zastosowano w nim różne zabezpieczenia, jednym z nich jest wyłączanie portu ładowania przy niskim poborze prądu. Smartfona ładuje mi poprawnie tzn. do 100%, a potem po ok. minucie zasilanie portu się wyłącza. Problem miałem z ładowaniem starego telefonu. Zasilanie potrafiło się wyłączyć przed naładowaniem sprzętu. Nie wiem czy ta sytuacja ma miejsce u ciebie. Powerbank można by sprawdzić ładując inny smartfon. Warto sprawdzić kabelek USB. Załączony z powerbankiem był dość słaby i szybko się uszkodził.

Próbowałem juz chyba z trzema kabelkami. Sytuacja wyglada tak, że podłączam smartfona, zaczyna ładować, i po okolo minucie gaśnie i koniec ładowania. Mimo,ze bateria w smartfonie wynosi 20%