Powerbank do Huawei P20 Pro

Cześć, potrzebuje na szybko dobrego powerbanka do Huawei P20 Pro, głównie używany do ładowania podczas nawigacji oraz w górach. Jak da radę zrobić 2 pełne naładowania to będzie już git i jak da radę ładować telefon lub utrzymywać go na tym samym poziomie baterii podczas właśnie nawigacji to również będzie git. Dodatkowym atutem (nie wiem jak się to nazywa) będzie ładowanie powerbanka i jednocześnie telefonu. Z góry dziękuje!

Budżet: 250zł?

Specyfikacja telefonu:
USB-C
Bateria: 4000 mAh
Ładowanie: Szybkie ładowanie SuperCharge

A specyfikacja powerbank jaka ma być musi być wyjście USB-C czy zwykłe USB-A wystarczy , miałeś kiedyś już powerbank pewnie tak jakiej firmy szukasz na jakie jesteś uprzedzony . Sam już przerobiłem kilka takich sprzetów róznych producentów

Nie miałem nigdy powerbanka, próbowałem na własną rękę znaleźć optymalny dla mnie, ale jest tego za dużo i opinie również podzielone, także firm nie znam, a jakie wejście? Może być USB-A jak i C, byleby ładowanie było tak jak opisałem wyżej, trudno mi cokolwiek więcej określić, bo po prostu się nie znam na tym, a potrzebuje na już.

Jak dla mnie do 20 tyś mAh mam trzy propozycje Green Cell PBGC03 20000 mAh Czarny - Powerbank - Morele.net , Xiaomi Xiaomi PB2050SZM 20000 mAh Czarny - Powerbank - Morele.net , Baseus i tu są zdania podzielone jednym pasuje innym nie Baseus Bipow Digital Display 20W 20000 mAh Czarny - Powerbank - Morele.net , na Youtubie jest milion testów tego sprzętu , sam sprawdzałęm kiedyś Xiaomi i miał odchylenie do 15 % według tego co podał producent

1 polubienie

Mam w domu dwa Xiaomi 20000 od kilku lat i są ok. Mam też Baseusa 30000 od roku i działa ok.

1 polubienie

Dziękuje za pomoc i opinie! Wybór padł na Green Cell’a.

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.