Powercolor Ati radeon 1650pro

Witam mam poważny problem i chciałbym się poradzić .

Mam możliwość kupienia karty graficznej ATI RADEON 1650pro 256 mb na AGP za 250 zł na ddr3 i moje jest pytanie czy za tą cene opłaca się to kupić i czy jest dużo wydajniejsza od mojego radka 9800 pro ??

Jak za taką cenę to tylko brać : ]

bierz i nawet sie nie zzastanawiaj :wink:

W nowych 3dmarkach niby 20%, ale nie spodziewałbym się aż takiego wzrostu fps, tak więc chyba nie warto… o ile gry nie odpalają/chodzą pomimo podobnej wydajności x1660 wspiera sprzętowo nowsze technologie co daje mu przewagę.

Mariosti* , ale przyznaj szczerze , że gdybyś ty miał taką kartę do wzięcia , po takiej cenie to byś wziął : ]

Po takiej cenie można się skusić, ale szokującego wzrostu wydajności nie można się spodziewać :wink:

No dobrze ale zastanawia mnie tylko jedno szukałem tej karty na google itp i nie moge jej znaleść znajduję tylko wersje na ddr 2 i to mnie niepokoi czy ta firma wydała wersje na ddr 3 ??

Ja znalazłem z tej firmy, na agp tylko na pamięciach ddr2. Na pamięciach ddr3 znalazłem tylko na PCI-E lub innych firm, np: Sapphire…

Hmm… pewnie się sprzedawca pomylił i chodziło mu o radka 1650pro na ddr 2.

Dobrze myśle że lepiej jak te 250 zł sobie zostawie i dozbieram do modernizacji kompa dzięki wszystkim za pomoc.