PowerColor Radeon X1950Pro vs Gf 8600GT palit sonic+

To co w temacie, która z tych kart lepsza

w nowszych palit w starszych powercolor, ile masz kaski na kartę ??

No i dodatkowo im wyższe rozdzielczości tym lepiej x1950pro daje popalić.

Czyli ostatecznie Gf 8600GT palit sonic+ lepszy ?

porównuje się high-end dx 9 z middle-end dx10…

IMO lepszy jest x1950…

może nie obsługuje DX10 ale w 8600gt włączenie dx10 jest bez sensu… chyba że lubisz pokazy slajdów :stuck_out_tongue:

No to już nie wiem. to co w końcu jest wydajniejsze w grach, podatne na podkręcanie i przyszłościowe ?

przyszłościowe to nie są oba :wink:

poczytaj testy (x1950 vs 8600gt)

jak kolega wyżej - w tym przedziale nie ma co oglądać sie na dx10 bo sobie po prostu nie pograsz. x1950pro znowu do nowości nie należy, ale spokojnie nowe tytuły na razie ciągnie w rozsądnych ustawieniach.

A jeszcze jakaś inna karta w tych granicach cenowych ?

Może Radeon 3650 np od ASUSA.

http://allegro.pl/item316339932_gainwar … _wawa.html

450zł…

Jak masz troche więcej kasy to na allegro dostaniesz 1950xt a ta to jest naprawde dobrą karta

według mnie X1950PRO jest lepszy od 8600GT ale ja bym sobie dozbierał i bym brał hd3850 lub 8800gs

Jakbym miał wybierać między tymi dwoma to GF 8600GT może i nie jest to bóg wie jaka rewelacja ale przynajmniej nie będzie takiej sytuacji za pół roku gdzie zaczną się pojawiać pierwsze gry które wymagaja przynajmniej DX 10. Jeżeli masz więcej kasy poszukaj 8800GS

Jakbym miał wybierać między tymi dwoma to GF 8600GT może i nie jest to bóg wie jaka rewelacja ale przynajmniej nie będzie takiej sytuacji za pół roku gdzie zaczną się pojawiać pierwsze gry które wymagaja przynajmniej DX 10. Jeżeli masz więcej kasy poszukaj 8800GS