PowerDVD brak obrazu


(M Kazaryn) #1

Witam

Mam problem z Powerdvd . Przez jakieś 10 min po odpaleniu kompa wszystko jest ok., ale później jak chce obejrzeć jakiś film to, co prawda płytka się odpala i dźwięk tez jest, a obrazu ni ma. Nie ma to znaczenia czy film z twardziela czy z napędu jest zawsze to samo.

Obraz mam tylko w tych momentach, w których ruszam oknem z filmem. Jak okno jest nieruchome to mam czarny ekran. Po maksymalizacji okna jest to samo. Czy można to jakoś zmienić w ustawieniach ? Czy należy ściągnąć inna wersje Powera? Co może być przyczyną tego szajsu. Po restarcie jest ok. ( przez kilka minut ). A poza tym kilku moich znajomych ma ten sam problem. Czeski film nikt nie wie o co kaman.

Pomocy !!


(Okm) #2

Zainstaluj kodeki. polecam Video Inspector. PPM na plik wideo, otworz zVideoToolBox http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1392&t=36


(system) #3

Zmniejsz akcelerację sprzętową karty graficznej w opcjach jej sterownika. Możesz spróbowac z niższą wersją PowerDVD (na 4.0 powinno być bez problemów).

Po co, Power DVD instaluje swój kodek MPEG.


(M Kazaryn) #4

z kodekami juz troche probowalem , bez zmian , ale z Video Inspector jeszcze nie , mam w tech chwili K-Lite Codec Pack, mam odistalowac czy lepiej niech zostana ??


(Edgarmks) #5

Mozesz je odinstalowac

i zainstalowac


(M Kazaryn) #6

video inspector nie pomogł, niestety


(Robloz) #7

Inna wersja PowerDVD lub WinDVD - polecam, albo Windows Media Player 10