Powerpoint 2007 problem

Witam chce zrobić pokaz slajdów z muzyką w powerpoint 2007 bo wiem że da się to zrobić jednak mam problem przy zapisie wyskakuje mi ramka naciśnij esc aby anulować zapis no i niema nic innego do wyboru anuluje i nie mam zapisanego slajdy dlaczego ?

A może znacie inne darmowe programy żebym mogł zrobić pokaz slajdów zdjęcia + muzyka POMOCY chodzi mi coś w stylu jak jest na youtube wiele takich video leci muzyka i w tle zmieniaja sie zdjęcia

Może spróbuj WINDOWS MOVIE MAKER - jest wbudowany w każdego Windowsa.

W Windows 7 go nie ma ,ale od czego jest Windows Live i tam jest Windows Live Movie Maker (wstążka-shit!)

Mini manual

Sposób dodawania zdjęć i wideo:

Wystarczy kliknąć duuuży przycisk "Dodaj wideo i zdjęcia: ,by wybrać zdjęcia.

Sposoby dodawania muzyki i tytułów:

Sposób I:Należy kliknąć duuuży przycisk Dodaj muzykę ,by dodać muzykę. Tytuły dodaje się maaałymi przyciskami Tytuł ,Podpis ,Napisy

Sposób IIOd razu po dodaniu zdjęć można wybrać Motyw auto filmu i w Komunikacie kliknąć Tak ,by wybrać muzykę

Sposoby publikowania:

Sposób I:Od razu kliknąć YouTube lub taki niebieski guzik nad kobyłą Wklej ,Zapisz film ,a potem … do wyboru do koloru

Sposób II:Należy Kliknąć taki niebieski guzik nad dużym przyciskiem Wklej ,Zapisz film ,a potem … do wyboru do koloru (polecam opcję zalecane dla tego komputera) ,a potem z dysku na YouTube

P.S.

Podaj system ,bo Windows Live nie jest na XP! (niestety!)

windows 7 oczywiście

nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś co chce zrobić za prezentacje (film) podam linka przykladowego

chce zrobić taka prezentacje ! tylko z własnymi zdjęciami

To może spróbuj przeinstalować Office’a i sprawdź, czy problem z zapisem występuje nadal.

szczurek135 , Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

szczurek135 , a gdy poczekasz to program nie zapisuje prezentacji?

Czy po wybraniu zapisu program po prostu się zawiesza?

nie nic się nie zawiesza tylko wyskakuje ramka wciśnij esc aby anulować zapisanie pracy i nie ma innego wyboru musze kliknąć esc bo nic innego nie dziala a wtedy zapisu nie ma ;/ może dajcie sobie spokój z tym powerpointem prosił bym o nazwy programów gdzie moge zrobić taka prezentacje ??

http://www.dobreprogramy.pl/Camtasia-St … 12665.html

Niestety płatny.

Jak nie naciśniesz ESC, to powinno zapisać przecież. :smiley:

Co do nazw to Windows Movie Maker już podany wcześniej i każdy, dowolny edytor podobny do WMM.

ok pracuje w Movie Maker wystarczy mi mam nadzieje z góry thx za pomoc :smiley:

Ej robaczku :smiley: , tam się da zapoznaj się z ikonkami w WLMM.