Powerpoint - czcionka w hiperłączu

Witam

mam pytanie dotyczące powerpointa. Wiem jak zrobić hiperłącze wewnętrzne czyli przeniesienie do następnego slajdu ale nie wiem jak zmienić kolor czcionki bo robi się standardowy niebieski z podkreśleniem a potem po kliknięciu szary. może ktoś z was wie jak zmienić kolor hiperłącza???

i jak uniknąć podkreślenia?

Cześć!

Nie podałeś wersji Offica więc poradę skopiowałem z pomocy do powerpointa z office XP.

"Zmienianie hiperłącza

Wykonaj jedną z następujących czynności:

Zmienianie koloru hiperłączy

W menu Format kliknij polecenie Projekt slajdu.

W okienku zadań kliknij łącze Schematy kolorów, a następnie kliknij przycisk Edytuj schematy kolorów.

Kliknij kartę Niestandardowy.

W obszarze Kolory schematu kliknij opcję Akcent i hiperłącze lub Akcent i użyte hiperłącze, a następnie kliknij przycisk Zmień kolor.

Wykonaj jedną z następujących czynności:

Kliknij kartę Standardowy, aby wybrać kolor z palety Standardowy. Kliknij wybrany kolor, a następnie przycisk OK.

Kliknij kartę Niestandardowy, aby utworzyć własny kolor. Kliknij, aby wybrać kolor, a następnie kliknij przycisk OK.

Kliknij przycisk Zastosuj."

I jeszcze jedno. Ponieważ nie znalazłem sposobu na wyłączenie podkreślania hiperłączy, to może podłącz hiperłącze do pola tekstowego (jako obiektu) - nie musisz się wtedy martwić ani o kolor hiperłącza, ani o podkreślanie.

też już znalazłem:) ale jeszcze nie wiem co zrobić z podkreśleniem

Przeedytowałem post powyżej. Zerknij tam.

dzięki:)