PowerPoint (Prezentacja) - Problem

Witam,

Otóż problem przedstawia się następująco:

Postanowiłem do pokazu slajdów włączyć dźwięk (format mp3). Chciałem aby ten dźwięk (jeden utwór) obejmował całość prezentacji, natomiast po wyborze utworu dźwięk obejmuje tylko jeden slajd. Dodatkowo, po automatycznym ustwieniu przejscia slajdów (co 5 sekund) slajd przechodzi do kolejnego, ale dopiero po zakończeniu utworu w tym pierwszym slajdzie.

Czy ktoś ma pomysł jak tego dokonać?

Bądź też ktoś zna inny dobry program do prezentacji?

Posiadam już PictureToExe. (Niestety program nie tworzy slajdów w pps, tylko można otworzyć utworzony slajd w tym programie).

ja osobiście używam flash’a do bardziej skomplikowanych prezentacji. - ale trzeba chwilę poświęcić na jego poznanie :frowning:

popatrz w ustawieniach - zakładka pokaz - animacja niestandartowa

Wstaw plik mp3 tam, gdzie ma zacząć odtwarzanie, potem prawoklik -> animacja niestandardowa. W okienku z animacjami niestandardowymi ponownie prawoklik -> opcje efektu… W tej zakładce znajdziesz informacje co do opcji jakie są do wykonania (Spróbowałem dla 4 slajdów z jedną piosenką; zaznaczyłem opcję: zatrzymaj odtwarzanie po 4 slajdach i zadziałało) Problemem może być jedynie synchronizacja samych slajdów z długością piosenki (żeby jej nie uciąć, lub, żeby pod koniec prezentacji nie było ciszy – będziesz pewnie musiał spróbować ustawić to ręcznie.)

Wszystko pięknie działa. Dzięki Michał.