PowerPoint

jako osoba zupełnie nie znająca się na oprogramowaniu miałabym prośbę o pomoc/odp. na pytanie

Czy ściągając testową wersję programu PowerPoint muszę mieć zainstalowane takie programy jak Word, Excel? Pytam, bo po pobraniu PP z tej strony podczas instalacji pojawia mi się “błąd krytyczny” a ja nie mam pojęcia na czym on polega… Więc jeżeli ktoś mógłby mi napisać jakie dodatkowe “warunki” muszą być spełnione żeby program ten bez problemu został zainstalowany byłabym wdzięczna za pomoc.

Bardzo mi na tym zależy, bo to pilna sprawa :wink:

napisz jak dokładnie brzmi ten błąd lub daj screena

z tym będzie problem…

po prostu po wypakowaniu program zaczyna się instalować i wtedy pojawia się okno Error i napis: “BŁAD KRYTYCZNY PODCZAS INSTALACJI” nic więcej…

edit: dzięki za przeniesienie założyłam temat nawet dobrze się nie rozejrzawszy na forum

czy podany jest kod tego błędu?

nie, właśnie nie ma nic tylko komunikat, który napisałam wyżej

:?

ciężka sprawa, wynika z tego że nie możesz zainstalować samego Power Pointa

u mnie podczas instalacji z płyty mogę sobie wybrać poszczególne składniki pakietu Office

dzięki za pomoc, przynajmniej już wiem, że brak word’a nie jest przyczyną problemów, spróbuje pobrać jeszcze raz zobaczymy co z tego wyjdzie…

Złączono Posta : 30.12.2005 (Pią) 22:07

ściągnęłam program PowerPoint raz jeszcze i sytuacja powtórzyła się… :smuteczek:

czy ktoś kto korzystał z tego linku mógłby mi pomóc

ewentualnie podać inny, z którego bezpośrednio można pobrać testową wersję programu PowerPoint???