Powiadamiacz gmail

Ten co Ci go zlinkowałem w tym topicu jest po polsku :!: Problem nie leży w instalce rozszerzenia tylko u Ciebie w systemie. Ile razy Ci to można powtarzać :?:

mylisz sie bo przed przeinstalowanie FF dziłał mi wersja 0,4,2 lub 0,4, 3 a ta najnowsza nie działała mi tak ze nie wciskaj mi kitu ze mam walniety system

Ten coi mi podałeś dziłą tylko nie moge sie zalogowac do konta poczty tez miałem takie problemy z jedna z wersji

Czy Ty w ogóle dobrze przeczytałeś mój ostatni post :?:

BTW Wcześniej pisałeś, że nie działa, teraz że działa, a i był wątek, że też jest po angielsku, to Ci wkleiłem screena. Zdecyduj się, facet.

Zróbmy inaczej - kto z kolegów ma linka do powiadamiacza gmaili wersja 0.4.2 lub wersja 0.4.3 serdeczne dzieki ( wersja od Pawka nie dział w sensie logowania do konta )

ciągle podajesz mi linka do wersji 0,4,1 ten juz sprawdziłem przeciez mowie i działa w sensie instalacji ale nie moge sie zalogować z tej wersji do mojego konta rozumiesz mnie teraz

Złączono Posta : 17.08.2005 (Sro) 15:36

Wersja 0.4.3 Angielska dziasła ok teraz zainstalowałem ale szukam moze ktoś ma po Polsku te wersje ,za ktorą bede wdzieczny

Złączono Posta : 17.08.2005 (Sro) 19:43

czy nikt tutaj nie zna linka albo moze instalka powiadamiacza 0.4.3 PL