Powiadamianie o aktualizacjach ulubionych programów

Proponuję wprowadzić opcjonalne powiadomienia np. na e-mail, gdy pojawi się aktualizacja programu na vortalu, który mamy dodany do ulubionych. Przyznam, że nie zawsze mam czas to śledzić, a lubię być na bieżąco. Myślę, że taka opcja byłaby przydatna :slight_smile:

Jeśli taka propozycja była - można usunąć ten temat.

Świetny pomysł. Również bardzo by mi się przydało takie coś i myślę, że wielu innym też. W pełni popieram.

Tak się nieśmiało przypominam: czy jest jakakolwiek szansa na wprowadzenie takiej opcji? Ideałem byłyby powiadomienia na Jabbera i/lub e-mail, ale może być też wersja uproszczona - PW na forum.

Trochę to jest bez sensu ponieważ prawie każdy program informuje nas na bieżąco o istniejącej aktualizacji.

Ale nie każdy.

Szansa jest :stuck_out_tongue: Kilka dni cierpliwości jeszcze - właśnie kończymy prace nad kilkoma nowymi funkcjonalnościami :wink: :x

I stało się :slight_smile:

http://www.dobreprogramy.pl/Nowa-platfo … 18275.html

Wow, dzięki :slight_smile:

A jednak nie jest w porządku, pomarudzę trochę. Szkoda, że nie ma wyboru, czy chcemy być powiadamiani tylko o wersjach stabilnych czy testowych również. Mnie np. wydanie nowej wersji testowej większości ulubionych programów nie interesuje, za to nowej wersji stabilnej już tak.