Powiadamianie o nowych wersjach

Witam,

Czy nie byłoby możliwości aby dodając program do ulubionych jednocześnie subskrybować powiadomienia o nowej wersji? Zmierzam do tego, że nie każdy ma czas monitorować pojawianie się nowych wersji oprogramowania a tak np. dodając program do ulubionych byłaby możliwość zasubsrybowania na mail rejestracyjny informacji o pojawianiu się nowej wersji.

Uważam, że to byłoby coś naprawdę fajnego bo czasami człowiek nie ma czasu przeglądania RSS (a i tam człowiek dostaje wszystko co się pojawia).

W opcjach profilu:

http://www.dobreprogramy.pl/MojProfil.html

Jest możliwość:

Niestety obecnie nie ma możliwości powiadomienia mailowego o aktualizacjach ulubionych programów, jedynie poprzez Jabber.

Wprowadzenie powiadomień o aktualizacjach na e-mail byłoby wyśmienitym pomysłem. Z kwestii technicznej nie byłoby to trudne do zrealizowania, ponieważ są one już zrobione dla Jabber`a.

O Jabberze to wiedziałem - mimo wszytko wymaga to interakcji… a tak na mailu byłaby wiadomość, że jest nowa wersja i link do strony z tym. Uważam, że byłoby to super. Może ktoś z kierujących dobrymiprogramami pomyśli o tym?

Przyłączam się do prośby, o dodanie powiadomień o aktualizacjach na maila. Użytkownik Windowsa nie dysponuje repozytoriami więc musi sobie jakoś radzić, a taka funkcjonalność bardzo ułatwiłaby nam administrację naszego sprzętu.