Powiadamianie o odpowiedzi przez GG

Cicho sza…

…Jak przyjdzie czas pierwsi bedziecie wiedzieć. :wink:

wiecej nic nie wyciągniecie . ;]

A ja myślałem że pierwsza będzie Moderacja

:frowning:

;];];]

lazikar - mam nadzieję że dotrzymasz słowa i najpierw nas poinformujesz :slight_smile:

Hmmm… A mnie się wydaje, że ja coś wiem :] Chyba, ze to moje coś jest już nieaktualne :wink: Bo to było… Hmmm… Niech policzę… Jakieś 1,5 roku temu :o

Może inaczej… To coś ułatwiło mi dojście do pewnych wniosków…

Więc i ja nic więcej nie napiszę, nie powiem :stuck_out_tongue: Poczekajmy… Wyjaśni się w swoim czasie.

Widzę Pawek , że nie wierzysz w możliwości administratorów, ale muszę powiedzieć, że robienie takiego forum jest rzeczą ciężką i czasochłonną (ja sam już robię coś koło roku a jestem dopiero w połowie :D).

Więc życzę powodzenia w jak najszyszym i najlepszym wykonaniu forum (może jak już skończycie ukradnę Wam pomysł :D).

Adminów jest kilku więc pewnie szybciej niż ty napiszą forum :stuck_out_tongue:

(jeszcze jakby modernizacja pomogła to byłoby jeszcze szybciej :smiley: :wink:

jak już to moderacja :wink:

To czy szybciej niż ja zrobią czy nie, to nie wiadomo, bo po wypowiedzi Pawek’a można stwierdzić, że prace trwają już trochę, a data zakończenia nie jest jeszcze znana :lol: (w moim przypadku jest znana - do konca wakacji bedzie skończone :P).

Ale gdyby “modernizacja” pomogła, to kto wie :D.

kamil_b17 , nie rozumiesz nic. To się wszystko działo na długo przed tym jak Ty się w ogóle zarejestrowałeś, a może nawet na długo przed tym jak sie dowiedziałeś o istnieniu tego miejsca. To były czasy, gdy w życie forum byłem znacznie bardziej zaangażowany, miałem więcej czasu… Długo by opowiadać… Zresztą nie o wszystkim wypada. Róznie się działo. Nie zawsze dobrze kończyło. Grunt, ze teraz jest OK!

Poczekajmy. Jedynie userzy pokroju Waterproof , fiesta , czy asterisk , których staż jest słuszny mogą się orientować o czym ja w ogóle myślę. Jakie “coś”.

No jeśli to jest inaczej Pawek , niż ja to mówię to sorki - już nie komentuje, bo rzeczywiście - nie wiele wiem, co działo się w tamtych czasach na forum.

no to widzę że się ciekawie robi, już nie mogę się doczekać tego nowego forum

To może uchylę trochę rąbka tajemnicy.

Tak więc trwają pracę nad nową odsłoną vortalu i forum. Całość jest pisana od początku przez nas i nie jest oparta na żadnym gotowym rozwiązaniu. Pracę tak naprawdę rozpoczęły się mniej więcej od końca listopada. Sam vortal powoli zbliża się do ukończenia, jeśli chodzi o forum, to na razie jest już opracowana całą struktura bazy i obsługa użytkowników (będzie ona wspólna z vortalem). Co do vortalu to start przewiduje (tak z naddatkiem) na około koniec lutego, potem będziemy prężnie uruchamiać forum. Na początek forum będzie raczej “gołe”, wtedy też planujemy ankiety jaka funkcjonalność ma powstać w pierwszej kolejności. Mam nadzieję, że takim sposobem, stworzymy sobie forum takie jakie będziemy chcieli a wszelkie bajery dodawać będziemy po wcześniejszym głosowaniu samych userów.

Całość trochę mozolnie się tworzy, szczególnie problematyczne jest przeniesienie obecnej struktury bazy w nowe ramy, ale mam nadzieję, że wszystko jakoś się uda.

Co do pytania w jakim języku powstaje forum: w C#

Życzę powodzenia w jak najszybszym i najlepszym wykonaniu forum i vortalu.

PS. Popieram Waszą metodę tworzenia forum, gdyż to jest najlepsze rozwiązanie - oparcie decyzji o odpowiedzi ankietowych, gdyż dzięki temu forum będzie to najlepiej trafiać w gusta odwiedzających :).

A więc to tak.

Nareszcie wiadomo o co chodzi.

Jeszcze takie małe pytanko.

Czy jak będzie nowe forum, to trzeba będzie od nowa zakładać konta, tak ?

Nie jest to możliwe, bo przecież obecna baza - to i Wasze konta i Wasz słowny dorobek; jedno z drugim jest ściśle powiązane.

Zniweczenie tego równałoby się z unicestwieniem Vortalu/Forum i zaczynaniem wszystkiego od zera. Z takimi tradycjami… no nie… :mrgreen:

Więc choć nie jestem zarządcą, śmiało twierdzę - że taki myk nie może mieć miejsca! !!

Tak jak napisała Waterproof takie zagranie byłoby niepoważne. Całość będzie przeniesiona łącznie z postami i userami, innej ewentualności sobie po prostu nie wyobrażam. Co to byłoby za forum gdyby trzeba było zaczynać od nowa?

Czyli zasada ma być taka: stare forum z nowym silnikiem :slight_smile:

I to cieszy bardzo, cos nowego, przy okazji mozna to reklamowac juz na Vortalu - jakis naglowek, zmiany zmiany… :slight_smile:

lisek super rozwiazanie, wierze ze sie uda. Powodzenia

Na reklamowanie jest zawsze czas. Jak się pojawi “pierwsza wersja beta” to coś się pomyśli. Na razie jest bardzo wczesna wersja alfa :slight_smile:

ZGADZAM SIĘ! Przy całym szacunku dla liska i osób, które Mu pomagają, ale ja się nie zgadzam na poświęcenie bazy w imię nowości [kropka]

Cieszy mnie więc podejście administratorów.