Powiadamianie o oryginalności systemu - problem z instalacją

Mam problem z zainstalowaniem aktualizacji “Powiadamianie o oryginalności systemu Windows”. Aktualizacja pobiera się, rozpoczyna się instalacja, a następnie wyskakuje komunikat, że system nie mógł tego zainstalować. Próbowałem zrobić również to poprzez witrynę Windows Update i efekt niestety ten sam - nie można zainstalować.

Szukałem w necie jakiegoś sposobu na to, ale nie udało mi się znaleźć żadnego skutecznego rozwiązania. Dlatego zwracam się tutaj z prośbą o pomoc.

System nie jest w jakikolwiek sposób “zabezpieczony” jakimś WPA lub czymś w tym rodzaju, co blokuje instalację tego dodatku?

Raczej nie. A jak to można sprawdzić? System jest na 100% oryginalny.

musisz najpierw zainstalować dodatek do sprawdzania oryginalności systemu a potem dopiero poprawkę.

http://www.microsoft.com/downloads/exeV … laylang=pl

OK. Zobaczę to jutro rano, bo to komputer w pracy, a już nie jestem w biurze.

Dodane Pt, 3 września 2010, 09:07

OK. Zrobiłem. Ściągnąłem ten programik sprawdzający oryginalność Windowsa, skopiowałem wygenerowany kod i po sprawdzeniu ukazała mi się strona z informacją: “Bezpłatna gra! Zagraj w remika Carioca”. ■■■? o_0 To jest nagroda za to, że mam oryginalny system? Ale w dalszym ciągu nie rozwiązuje to mojego problemu z instalacją wspomnianej wyżej aktualizacji.

Dodane Pn, 6 września 2010, 08:40

Nie ma chętnych do pomocy? :frowning:

Dodane Śr, 8 września 2010, 11:25

No i jak widać brak tutaj pomocy :- 9 Już drugi temat, w którym nikt mi nie chce pomóc. Jak widać są tu “eksperci”, ale chyba od mniej złożonych problemów. :-/