Powiadomienia o głosach, komentarz itp. nie są klikane

Tak jak w komentarzu.

Android 8, najnowsze stabilne mobilne Chrome.

https://drive.google.com/file/d/1trHKJ1TH5tPZKfpHuoMFLcQ2yYnDEC47/view?usp=drivesdk

Safari też sobie z tym nie radzi (iOS) - Kliknięcie w powiadomienie z portalu nie linkuje do komentarza; w mobilnym Safari.

Dziwne, że z Ghostery Browser problemu nie mam.

@tomekb @Docent ?

@krystian3w Ale wtopa… Nawet tam odpisałem, nie czytałem całości i myślałem, że klikane powiadomienia nie przenoszą tam gdzie trzeba.

1 polubienie

Hej,

Sprawdźcie proszę ponownie, czy wszystko już działa. Wrzuciliśmy update :wink:

U mnie na mobilnym Chrome nadal powiadomienia nie są linkami.

Nie tylko u Ciebie.

Koledzy, a dotknijcie podwójnie jak przy kliknięciu myszą na desktopie.

Nic z tego. Też nie działa.

1 polubienie

Mogę klikać po całym okienku powiadomień ile chcę i nic.

EDIT
Przypadkowo usunąłem powiadomienia, niech ktoś skomentuje mój jakiś wpis albo coś.
Zanim wywaliłem powiadomienia to brak reakcji było także na Firefox i Edge (mobilne), przy czym na Firefox kliknięte powiadomienie zaciemniało się, czyli reakcja na klik była ale brak odnośnika.

1 polubienie

Sprawdź teraz.

U mnie podwójne dotknięcie dopiero wywołało przejście do artykułu, a zjazd do odpowiedniego miejsca trwał kilkanaście sekund. Edge 40 na mobilnym Windowsie 10. Nie powiem takie podwójne dotknięcie mogłoby zostać, bo można uniknąć dzięki temu miss-click, ale raczej to tylko wypadek przy pracy i ficzer zniknie.

Ani Firefox, ani Chrome, Ani Opera… nic.

EDIT
Oczywiście tryby prywatne/incognito. W Firefox Focus też brak reakcji na kliknięcie.

Piszcie do Microsoftu. Ich przeglądarka w końcu obsługuje coś, czego konkurencja nie jest w stanie.

@LORDEK ale w Edge mobilnym też nie działa jak na innych wcześniej wymienionych :wink:

Na W10M na Edge właśnie działa także podwójny profit - W10 jest lepszy w czymś od Androida.

Bo pewnie stara nieaktualna wersja, która ma nieplanowany błąd/niedociągnięcie i dlatego działa :smiley:

Czekamy na poprawę, jak coś pisać na Discordzie albo PW to będzie szybciej.

Hmmm… Wam też powiadomienie nie znika po kliknięciu na wersji desktopowej tj. nie zmienia się na przeczytane?

To akurat na plus, też tak mam.

A wygasza Ci wszystko czy tylko powiadomienie o głosie? Gdy kliknę na powiadomienie o odpowiedzi to te się nie zmienia na przeczytane, ale powiadomienie o głosie już tak.

@LORDEK Mam tylko jedno powiadomienie o głosie, więc nie mam jak sprawdzić inne.

Jak coś to nadal nie działa klikanie powiadomień.