Powiadomienia o komentarzach i tylko o stabilnych wersjach

IMHO warto by dodać dwie opcje w portalowych komentarza.

Pierwsza to możliwość zaznaczenia opcji, by przychodziły do nas powiadomienia o komentarzach pod artykułami i wpisami na blogu, w których się wypowiedzieliśmy. Czasami zdarza się, że w komentarzach wywiązuje się rozmowa z innym użytkownikiem i fajnie byłoby otrzymywać powiadomienia o tym, że padła odpowiedź na nasz komentarz.

Druga opcja - informowanie tylko o nowych stabilnych wersjach programów. Dostaję sporo powiadomień o nowych wersjach programów, ale w 90% przypadków są to informacje o wersjach testowych tak więc zaobserwowałem, że zaczynam po prostu te powiadomienia ignorować. :frowning:

Ja także jestem za tymi pomysłami.

Ostatnio Powiadomienia o testowych wersjach Opery miałem prawie codziennie.

RSS albo powiadomienia mailowe oczywiście z możliwością wypisania się dotyczące komentarzy pod artykułami na blogach bardzo by mnie ucieszyły…

Pragnę odświeżyć temacik, gdyż są to bardzo dobre propozycje. Byłoby super jakby zostały wprowadzone.

Jako, że ostatnio częściej się wypowiadam w komentarzach tak i pojawiła sie chęć śledzenia dyskusji i brak rzeczonej opcji powiadomień o nowych wiadomościach mocno doskwiera :expressionless:

Często w takich serwisach można zaznaczyć przy wysyłaniu wiadomości, aby w przypadku nowych odpowiedzi dostawać powiadomienia na maila/komunikator, albo możliwość otrzymywania powiadomień via RSS (ale tylko o komentarzach z danego artykułu). Byłoby to szalenie przydatne!

Odświeżam temat, liczę, że administracja wprowadzi chociażby jedną możliwość z podanych tutaj :smiley:

Co do komentarzy to poradziłem sobie na własną rękę - zainstalowałem sobie w przeglądarce Google Chrome wtyczkę Page Monitor, a informowanie o aktualizacjach wciąż ignoruję. ;/

Ale z tą wtyczką to takie raczej obejście problemu a nie rozwiązanie. Byłoby bardzo dobrze jakby powiadamianie o komentarzach działało normalnie w konfiguracji panela profilu dobreprogramy. Ponadto co z użytkownikami innych przeglądarek.

Opera to teraz takie drugie Chrome więc wtyczka powinna działać. Na Firefoxa również jest bodajże taka wtyczka. Problem mają tylko ci, którzy używają IE.

Odświeżam temat, bo wątek ma 5 i pół roku i ciągle nic. Powiadamianie o komentarzach np. tak jak na wykop.pl byłoby bardzo przydatne. Czekam na ruch ze strony administracji.

w przygotowaniu jest nowa wersja portalu to może się doczekasz powiadomień :slight_smile: