Powiadomienia o komentarzach i tylko o stabilnych wersjach

(kamil_w) #1

IMHO warto by dodać dwie opcje w portalowych komentarza.

Pierwsza to możliwość zaznaczenia opcji, by przychodziły do nas powiadomienia o komentarzach pod artykułami i wpisami na blogu, w których się wypowiedzieliśmy. Czasami zdarza się, że w komentarzach wywiązuje się rozmowa z innym użytkownikiem i fajnie byłoby otrzymywać powiadomienia o tym, że padła odpowiedź na nasz komentarz.

Druga opcja - informowanie tylko o nowych stabilnych wersjach programów. Dostaję sporo powiadomień o nowych wersjach programów, ale w 90% przypadków są to informacje o wersjach testowych tak więc zaobserwowałem, że zaczynam po prostu te powiadomienia ignorować. :frowning:

(Piotrek_20) #2

Ja także jestem za tymi pomysłami.

Ostatnio Powiadomienia o testowych wersjach Opery miałem prawie codziennie.

(ziggurad) #3

RSS albo powiadomienia mailowe oczywiście z możliwością wypisania się dotyczące komentarzy pod artykułami na blogach bardzo by mnie ucieszyły...

(szpon5) #4

Pragnę odświeżyć temacik, gdyż są to bardzo dobre propozycje. Byłoby super jakby zostały wprowadzone.

(system) #5

Jako, że ostatnio częściej się wypowiadam w komentarzach tak i pojawiła sie chęć śledzenia dyskusji i brak rzeczonej opcji powiadomień o nowych wiadomościach mocno doskwiera :expressionless:

Często w takich serwisach można zaznaczyć przy wysyłaniu wiadomości, aby w przypadku nowych odpowiedzi dostawać powiadomienia na maila/komunikator, albo możliwość otrzymywania powiadomień via RSS (ale tylko o komentarzach z danego artykułu). Byłoby to szalenie przydatne!

(szpon5) #6

Odświeżam temat, liczę, że administracja wprowadzi chociażby jedną możliwość z podanych tutaj :smiley:

(kamil_w) #7

Co do komentarzy to poradziłem sobie na własną rękę - zainstalowałem sobie w przeglądarce Google Chrome wtyczkę Page Monitor, a informowanie o aktualizacjach wciąż ignoruję. ;/

(szpon5) #8

Ale z tą wtyczką to takie raczej obejście problemu a nie rozwiązanie. Byłoby bardzo dobrze jakby powiadamianie o komentarzach działało normalnie w konfiguracji panela profilu dobreprogramy. Ponadto co z użytkownikami innych przeglądarek.

(kamil_w) #9

Opera to teraz takie drugie Chrome więc wtyczka powinna działać. Na Firefoxa również jest bodajże taka wtyczka. Problem mają tylko ci, którzy używają IE.

(matrix012345) #10

Odświeżam temat, bo wątek ma 5 i pół roku i ciągle nic. Powiadamianie o komentarzach np. tak jak na wykop.pl byłoby bardzo przydatne. Czekam na ruch ze strony administracji.

(Vanshei) #11

w przygotowaniu jest nowa wersja portalu to może się doczekasz powiadomień :slight_smile: