Powiadomienia o odpowiedziach ignorowanych użytkowników

Witam, fajnie że od pewnego czasu jest opcja ukrywania komentarzy użytkowników, których niekoniecznie lubimy, ale wg. mnie brakuje jeszcze 2 rzeczy:

 

  1. Wyłączenie powiadomień o komentarzach, w których zostaliśmy wspomnieni. Po to daję jakiegoś użytkownika na “czarną listę”, ponieważ nie chcę mieć z nim już do czynienia i nie interesuje mnie, co tam sobie pisze i co mi odpowiada.

  2. Mniej ważna sprawa, ale też przydatna - lista zablokowanych użytkowników, dzięki której moglibyśmy zarządzać zablokowanymi osobami i w razie czego je usuwać.

 

Pozdrawiam :slight_smile:

Ad 1. Popieram.

Ad 2. Pzecież każdy wie kogo ignoruje więc imho funkcja zbędna

Napisz tutaj listę ignorowanych użytkowników i poproś o respektowanie Twojej decyzji i nie odpowiadanie na komentarze. 

Ad 2. Więcej jest przypadkowych kliknięć w opcję ukrywania komentarzy. Mnie się zdarzyło. Potem newsy przewijałem, szukałem wyszarzonego komentarza. Pisałem nawet do moda.

 

Lista zablokowanych użytkowników - do edycji - przydałaby się.

 

+1 Raz dałem do ignorowanych Scorpions.B. Przydało by się okienko z potwierdzeniem, że chcemy ignorować kogoś, bo w mobilnej wersji bardzo łatwo kogoś przypadkiem zablokować. 

I tak samo z raportowaniem,

kilka razy z komórki wysyłałem raporty do administracji na przypadkowych ludzi :slight_smile:

Jak, w ogóle, usuwa się użytkownika z listy ignorowanych? Przez przypadek kliknąłem przy jednym użytkowniku opcję ignorowania jego komentarzy, i nie wiem, jak to teraz odczynić.