Powiadomienia o Sticky Notes podczas włączania komputera

Bezpośrednio po uruchomieniu komputera, na pulpicie pojawiają mi się dwa kolejno następujące po sobie okna, dotyczące programu Sticky Notes, który usunąłem kilka dni wstecz, gdyż uznałem go za niepotrzebny. Oba zrzuty zamieściłem w załącznikach na dole tego tematu.

 

W pierwszym oknie informacja, że ‘Metadane niektórych notatek uległy uszkodzeniu. Program Sticky Notes przywrócił ich wartości domyślne.’ A po kliknięciu OK, pojawia się okno wyszukiwania, po czym za chwilę kolejny komunikat, jak na drugim załączniku informujący, że ‘Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię jeśli istnieje dostępne rozwiązanie’.

 

Dodam, że ponownie zainstalowałem program Sticky Notes ale już w innej lokalizacji. Być może nie potrafi odnaleść ścieżki.

 

Jakieś sugestie???

 

dzięki

 

 

post-251196-0-03379700-1390191517_thumb.

post-251196-0-68115200-1390191670_thumb.

Wpierw pousuwaj sticky to drugie, które próbowałeś zainstalować. Edytuję ten post, bo w przypadku komponentu systemowego, nie postępuje się tak, jak z innym oprogramowaniem niesystemowym.

Ok, tylko że nie mogę doszukać się Sticky Notes w ‘Dodaj lub usuń programy’, nawet po ściągnięciu tego programu Revo Uninstaller, dziwne bo komponenty instalacji mam na dysku D

Czekaj.

Weź też pod uwagę, że sticky notes był dołączany do win7 i tego komponentu się nie odinstalowuje, więc przywróć system, gdy to był sticky i wykonaj

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=/search%3Fq%3Dsticky%2Bnotes.exe%26safe%3Doff&rurl=translate.google.pl&sl=en&u=http://support.microsoft.com/kb/929833/en-us&usg=ALkJrhg_7HnWAyDiR1_HBseqi_UvniSCRw według tej porady:

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-desktop/cant-find-sticky-notes/5fdae5f7-00ef-41c1-9421-f049b3552074&prev=/search?q%3Dsticky%2Bnotes.exe%26safe%3Doff

A czemu Ty instalował sticky notes?

Z tym przywracaniem systemu to też mam problem, nie da się tego zrobić w CCleanerze mam zaznaczoną pewną opcję która likwiduje całą historię i nie da się powrócić do sytuacji np. sprzed tygodnia roku etc.   ;/   Już próbowałem w ten sposób. Poza tym poszedłem za twoją radą, wykonałem wszystkie te kroki po koleii, komponenty Sticky Notrs usunąłem jak mówiłęś, używając tych programów, ale sytuacja się powtarza. Zainstalowałem ponownie Sticky Notes ale nawet nie potrafi otworzyć programu bo wyskakuja kolejno informacje jak w załączniku

Korzysta sie z tłumacza. Ten monit, to jest taki, jak mogłem przetłumaczyc tekst z obraz:

7 Sticky Notes nie znaleźliśmy somo wymagane dll (s) Windows File (s) / OCX (a) zarejestrowane w systemie.Lista pliku (ów) jest:

Widzę ze operujesz profesjonalną nomenklaturą, ‘mów do mnie prosto ja zwykły amator jestem’ :wink:  :wink:  :wink:  co najlepiej w tej sytuacji zrobić, jesli trzeba to zarejestruję te biblioteki, klikam wszystko po koleii OK, bo później jeszcze dwa kolejne okna się pokazują:

 

1/ ‘7 Sticky Notes will now try to register  neccessary dlls’ klikam OK

 

2/ We’ve run into an error!

    Error code 75 Path/File acces error (1.9-p)

 

     na dole jest dalsza informacja, że najlepiej skorzystać z porady na oficjalnej stronie 7 Sticky Notes skąd pobierałem program,

 

3/Would you like to open 7 Sticky Notes Troubleshooting help page about this error? Tak/Nie

 

Kiedy wybieram tak odsyła mnie do strony

 

http://www.7stickynotes.com/help/troubleshooting.php?error=75&version=1.9-p&location=slldyrassecenkcehc,kcehcslld_dom

 

 

 

 

Tu akurat microsof pisze, jak poradzić sobie z tym problemem, ale trzeba przetłumaczyć stronkę. Wysyłam tłumaczenie na PW, bo w poście byłoby za dużo.