Powiększanie obrazków

czy moglibyście panowie administratorzy zrobić takiego myka żeby dało się powiększyć obrazek programu, o którym się czyta :?:

nie każdy stosuje rozdzielczości 800x600, a w rozdzielce 1280x960 te obrazeczki są małe i prawie nieczytelne :?

proszę o odpowiedzi tylko administratorów :!: :!: :!:

Właśnie jestem w trakcie przepisywania dobrychprogramów od nowa, zgodnie ze standardami W3C. Wezmę pod uwagę Twoją propozycję. Choć samo wrzucanie teraz wszystkich powiększeń jest trochę problematyczne :slight_smile:

to może chociaż od teraz :wink: :slight_smile: każdy nowy programik albo jakoś tak :slight_smile:

Trochę mi jeszcze zostało pracy przy nowych dobrychprogramach a nie mam w planach poprawiać obecnej wersji.

Co do samego wyglądu to zbyt wiele się nie zmieni poza małymi szczegółami, zasadniczo wszystko zmieni się od środka. Po prostu nie opłaca mi się zmieniać czegokolwiek w obecnej wersji.

oki rozumiem… może kiedyś :slight_smile:

dzięki za odpowiedzi

Może nie kiedyś, ale już w sumie niedługo, po prostu chce skończyć to co zacząłem nie łatając starych rozwiązań.

A na ten czas drogi Duchu,jako, że wiem,iż posiadasz Mozille Firefox, proponuje wtyczkę Image Zoom PL :slight_smile:

Damian:spoko:

TOPIC MOŻNA ZAMKNĄĆ :slight_smile:

Zgodnie z życzeniem autora kłódeczka :slight_smile: