Powiększcie mi zdjęcie minimalnie ! :(

Chodzi o to ze nie mogę dodać zdjęcia bo potrzebny rozmiar jest 2048 piks. i 1152. wysokości

 

post-275891-0-35760800-1426505473_thumb.

 

chciałbym żebyście zdjęcie poniżej powiększyli do tych rozmiarów bez utarty jakości jakiś wielkich :confused: :frowning: !

 

post-275891-0-12460200-1426505512_thumb.

Przy zachowaniu proporcji…to jest wymagane, żeby rysunek wyglądał normalnie…wysokośc to 340 pikseli.

Wystarczy pomyśleć, jeśli obrazek ma jakieś określone wymiary i co za tym idzie proporcje to zwiększając rozmiar również należałoby zachować te proporcje, aby nie zaburzyć kształtu.

Tylko że ja nie umiem tego zrobić o to w tym chodzi  :/ i szukam kogoś kto by mógł to zrobić

Przecież kolega wyżej podesłał powiększoną wersje tego obrazka. W dodatku zmiane rozmiaru możesz wykonać w jakimkolwiek edytorze graficznym - darmowym irfanview, webowym pixlr czy… systemowym Paincie. Totalne lenistwo proszę państwa!

http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows7/resize-a-picture-using-paint

Jeszcze jest taka możliwość, że tworzymy obrazek o wymiarach 2048 X 1152 i przezroczystym tle.W górnej części tego obrazka wklejamy obrazek utworzony przez Bananoxa i wymiarach 2048 x 340 jako nową warstwę. Całość zapisujemy w formacie png lub gif.

tak utworzony obrazek będzie miał wymiary 2048 X 1152, a jego dolna część o wymiarach 2048 X 812 będzie przezroczysta. :slight_smile:

Forum służy do pomocy w rozwiązywaniu problemów a nie do rozwiązywania problemów za kogoś. Jak będziesz tak podchodził do sprawy to nigdy się tego nie nauczysz, a to podstawowa wiedza graficzna, którą warto posiąść.

Można to zrobić za pomocą dowolnego programu do przeglądania obrazków np.

FastStone - Edycja zdjęć. Prosta zmiana rozmiaru zdjęcia

 

W Twoim przypadku najlepiej będzie to zrobić w Gimpie na warstwach jak opisano powyżej. Jeśli obrazek ma być wyświetlany na tle jednolitego koloru to tę wolną przestrzeń możesz wypełnić kolorem tła na jakim będziesz prezentował obrazek lub pozostawić przezroczystą.

Zmiana rozmiaru zdjęcia w programie GIMP

GIMP - warstwy

 

http://www.dobreprogramy.pl/iResizer,Program,Windows,36942.html