Powiększenie pamięci za pomocą peendrive

Ribłem na wszsytkie możliwe systemy plików i nie działa

Nie mam. Może jutro rzeczywiście uda mi się pożyczyć.

Kurczę. Jendak odnoszę wrażenie, że to wina systemu. Dlaczego w ogóle nie mam usługi w services.msc o nazwie Readyboost. Jak wpiszę w wyszukiwarce też Seven nic o tym nie wie. Czyżby jakimś programem nieświadomie usunąłem tę usługę? :shock:

To może przeinstaluj system, chyba, że to nie wchodzi w grę.

Ewentualnie daj sobie spokój - bo chyba nie jest to takie ważne… No i wyślij to do Microsoftu.

Chyba tak zrobię…

Może trochę głupie pytanie :stuck_out_tongue: ale w jakim języku pisać do MS? :stuck_out_tongue:

Migowym :wink: hehe. No raczej po angielsku jeśli znasz :slight_smile: ja nie znam to nie pisze :roll:

Zawsze można skorzystać z słownika/tłumacza. :wink:

Myślałem może, że mają jakiś oddział dla feedbacków PL :lol:

Myślę, że coś wyskrobie :stuck_out_tongue:

Bez podstaw budowy zdania nawet z najlepszym słownikiem nic nie napiszesz :stuck_out_tongue:

Z tłumaczem nawet to nie potrzebne.

Tłumacz potrafi sklepać takie zdania, że czasem nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać. Nie ma to ani rąk ani nóg. :stuck_out_tongue:

Mam pytanie czy na Windows xp sp3 działa to? i jak mam 16GB pamięci i podłącze pendrive32GB to Windows będzie widzieć 48GB?

Po 1 w xp nie ma takiej funkcji (chyba że zewnętrznym programem), po 2 musiałbyś mieć xp 64-bit a to rzadkość, a przy 32-bitowym czego byś nie zrobił będzie widzieć 4GB - reszta sprzętu = ok. 3,5GB… Tak w ogóle to instalowanie xp przy 16gb ramu to czysta głupota :lol:

ReadyBoost nie używa pendriva jako pamięci ram, tylko umieszcza na nim plik wymiany (coś jakby pagefile). Po włączceniu RB system będzie widział tyle samo ramu.

A wiesz jak nazywają sie te programy do tego.

Czyli coś takiego jak partycja wymiany na Linuxie ?

Np. eBoostr. Niestety płatny.

Tak.

To ReadyBoost w 7 jest chyba trochę ulepszone, bo udało mi się bez kombinowania założyć na moim pendrivie plik ReadyBoost, podczas gdy Vista uznawała go za niezgodnego z ReadyBoost. :lol: