Powiększenie skrzynki PW - po raz kolejny

No i tak… po raz kolejny… Kiedyś postulował LEXUS. Potem ja. Powiększono skrzynkę z 10 do 20 wiadomosci PW.

Teraz koejny raz - mam prośbę. Na wielu forach średni rozmiar skrzynki wynosi około 50 wiadomości.

Aktywni userzy, mówiąc ogółem, często wymieniają mieszy sąbą wiele wiadomości. Usuwanie, kasowanie, “dopieszczanie” jest ciężkie. Gdy ważne wiadomości zapiszę w “zapisanych” jest dobrze, ale tam też jest ograniczone miejsce… Ktoś powie - można zapisać na dysku. Jednak wygodniej jest mieć to pod ręką!

Byłoby wygodniej dla mnie - i dla innych zapewne też, gdyby skrzynka po raz kolejny została powiększona. Dla dobra Userów! :stuck_out_tongue:

Tak bardzo bazy forum to chyba nie obciaży… przecież to duże forum. Liczę na akceptację propozycji. Pozdrawiam!

Ja też się przyłączam do powyższej propozcji gdyż przechowuję niektóre wiadomości od pewnych userów więcej nie :x :x :x :x :wink: :wink: :wink:

Była o tym rozmowa i powiekszenie skrzynki do 20MB spotkało się z dezaprobatą większości userów:?Ja nie mam nic przeciwko.

Mi też by się przydało. :smiley:

Post 2

Przecież widzisz że nie o to tu chodzi chłopie. Przeczytaj temat a potem pisz. :smiley:

Update

Golden Finger

i znowu nabijasz posta przecież wszyscy zainteresowani o tym wiedzą.

Skrzynka PW 20 MB jest przesadą przecież to chodzi o krótkie tekstowe PW. ale ilość informacji powiększona do 50 nic by nie zaszkodziła

To gdzie 20 Mb na skrzynkę dla pojedynczego usera :P:P:P:P

Skrzynek PW nie przeliczamy raczej na MB…

Shark czytaj dokładnie… :?

Nie wiem, wtedy jakoś ludzie się trochę sprzeciwiali. Jednen powiedział, że nie używa, inni przyklepali… :stuck_out_tongue: Kiedy to było :stuck_out_tongue:

na sam text chyba wystarczajaca jest pojemnosc

przecierz skrzynka na PW dobre programy

ma na celu wymiany informacji nie plikow

:wink: :wink:

zreszta jesli opcja takowa

nierobi zadnego klopotu to czemu nie

dla mnie to bez znaczenia

a komus faktycznie moze sie przydac wiecej MB

zobaczym co dalej ihih

:wink: :wink:

No tiaaa… Boczi! :stuck_out_tongue:

Tyle to ja czasami przerabiam w pół dnia; jak nie mniej… 8) :lol:

Jak sobie nie posprzątam w międzyczasie, to jest wesoło…

Notabene - zawsze mnie interesowało, co się dzieje z PW, które mogą nadejść w momencie jak ktoś ma zapchaną skrzynkę… :?

Czy idą w otchłań, czy też jest wizualny myk - że wiadomość nie została wysłana… :roll:

No i jasne - że się gorąco przyłączam do prośby! 8)

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

To wiele tych wiadomości nie przechowujesz! :stuck_out_tongue:

Ja to sobie porobiłam na dysku niesamowite foldery z zawartością PW i nie tylko - i dane, które są tam zgromadzone - są niezłym kawałkiem historii tego Forum! :rotfl:

Mnie też to bardzo interesuje od dłuższego czasu… A jak patrzę - skrzynka 100% - boję się , że nie odbiorę wiadomośc, którą mi przysłano :stuck_out_tongue:

A ja to mam u siebie bałagan :stuck_out_tongue: Wszystko porozwalane :stuck_out_tongue:

A mnie wsiorawno :silly: :hahaha:

Jak nie będzie PW też może być :twisted:

Macie full komunikatorów, skrzynek e-mail, PW i ciągle mało, mało i zawsze będzie mało. :stuck_out_tongue:

PW powiekszy się na 50 wiadomości, za jakiś czas będzie głos, że to za mało i by zrobić na 100 bo jakieś inne Forum tyle ma etc. itd…itd… :PPP

:okulary:

To gdzie wtedy moderator Fiesta będzie przechowywał swoje wiadomości! :frowning: :frowning: :frowning:

:rotfl2:

O to jestem zupełnie spokojny, inaczej nie pisałbym, jak napisałem :hahaha: :silly:

:okulary:

Wtedy będę korzystał z Twojego archiwum X :hahaha:

no i znowu coś nie przeszadzacie juz z tymi prożbami zamęczycie admina :):slight_smile:

ech… bez komentarza :x

Wiesz, po co ten dział jest? Nie jestem moderatorem a wiem :smiley:

ech pysiu… :-x

Wydaje mi się, że dalsza dyskusja nie ma sensu.

Stanął wniosek o zwiększenie ilości PW w skrzynce

z obecnych 20 szt. na 50.

Zostawmy Administracji trochę czasu na

zastanowienie się nad tą propozycją.

Możliwości są 3:

  • zostawić 20;

  • wybrać rozsądny kompromis - 20<>50;

  • zwiększyć do 50 szt.


Zamykam


Update:

Ponieważ jeden z Userów poprosił

o to na PW - blokadę zdejmuję.

Czy Administracja doszła do jakiegoś wniosku? Po co utrudniać sobie życie.