Powielenie ekranu na trzeci monitor w win 7

W komputerze mam zintegrowaną kartę graficzną z wejściami D-sub oraz DVI. Dokupiłem NVIDIA GeForce 6200 z takimi samymi portami aby podłączyć trzeci monitor. Są jednak problemy z jego wykryciem. Po zainstalowaniu sterowników karty przestał odpowiadać zintegrowany D-sub. Podłączyłem więc drugi monitor do NVIDIA GF (do D-sub) i drugi monitor już działa. Trzeci monitor podłączam do DVI, ale go nigdzie nie wykrywa. Monitor pierwszy mam podłączony do zintegrowanego DVI i jest ok.

Jeden monitor pod mobo + dwa pod GF 6200 powinno zadziałać. Podaj model mobo i wersje BIOS, producenta i wersję karty GF. Może to problem specyficzny dla sprzętu.

Ja bym zaczął od instalacji STARYCH driverów od GF oraz aktualizacji BIOS i ponownego sprawdzenia na wszystkich portach. I wywalenia GF experience jeżeli jest zainstalowane.

Ciesz się że wyjścia na mobo się automatycznie nie deaktywowały - i takie cuda ostatnio ktoś zgłaszał na forum :wink:

Płyta: MSI H67MA-E45

Karta: NVIDIA GeForce 6200

BIOS: American Megatrends V1.0

Mam podpięty główny monitor do zintegrowanej a dwa pozostałem pod GF (jeden działa, drugi nie). Nie mam GF experience.

O jakich starych sterownikach mówisz? Ściągnąłem najnowsze ze strony NVIDIA.

I właśnie najnowsze sterowniki przy starych kartach się często nie sprawdzają - najlepiej byłoby użyć sterownika z płytki dołączonej do karty.

Jeżeli nie posiadasz takowej, to GF serii 6 miały premierę w 2004 - sterownik z 2008-2010 będzie pewnie lepiej pasował niż ten nowy (te z 2004 mogą jeszcze mieć błędy wieku szczenięcego). Na oficjalnej stronie już ich nie ma, ale możesz pogrzebać tu: http://www.oldapps.com/nvidia.php

Najnowszy bios dla płyty ma numerek 3.2:

Metodą prób i błędów ściągać i instalować NVIDIA Forceware z lat 2008-2010?

Próbowałem ściągać ale pojawia się komunikat:

Strona download.oldapps.com została zgłoszona jako zawierająca niechciane oprogramowanie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa

U mnie działa.

U mnie działa do momentu pojawienia się samego okienka do pobierania.