Powierzchowne podmienianie niektórych numerów tel. w spisie połączeń

Czy istnieje jakaś aplikacja działająca pod Androidem 4.2.2, która powierzchownie podmieni zdefiniowane wcześniej numery w spisie połączeń? Chodzi mi o to, żeby jakiś bandyta, który ewentualnie nabrałby podejrzeń, że nasłałem na niego Policję, Straż Ochrony Kolei, Straż Miejską czy ochronę danego obiektu, po wyrwaniu mi telefonu z ręki nie zorientował się zbyt łatwo, z kim tak naprawdę rozmawiałem.

 

Numery do służb dyżurnych miejscowych komend SOK bywają niepozorne, ale takie jak 997 czy 986 już raczej nie.

 

Przy okazji zachęcam do wpisania do książki telefonicznej pod niepozorną nazwą ogólnopolskiego numeru alarmowego Straży Ochrony Kolei: 22 474 00 00

 

Zachęcam również do zapisania sobie pod równie niepozorną nazwą numeru do służby dyżurnej miejscowej jednostki SOK.

Zapisz dany numer w książce telefonicznej jako np mama? Podczas wybierania połączenia i rozmowy powinna wyświetlać się  tylko nazwa kontaktu.

Nazwy oczywiście są bardzo niepozorne, ale niestety w moim Samsungu GT-S7580 wyświetla się zawsze i nazwa kontaktu i numer.

Może jakaś apka, która zastąpi Ci systemowy dialer i kontakty?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.asus.contacts

Powyższa np. pozwala na:

Safeguard your private contacts
• Password-protect your contact list and address book history from prying eyes.
• Trigger your phone’s front camera into a security cam and capture photos of unauthorized users who try to hack in with wrong passwords.

 

Możesz wytłumaczyć mi, po co miałbym to robić.

Bo nie każdy o tym myśli zanim coś się wydarzy i niektórzy na tym tracą. Nikogo nie zmuszam, a dalej tłumaczyć nie zamierzam, wystarczy uruchomić wyobraźnię. I będę wdzięczny na odpowiedzi na temat problemu - czy zna ktoś aplikację umożliwiającą uczynienie tego, co opisałem w pierwszym poście.

 

Domker, nie zauważyłem Twojej odpowiedzi, zerknę na zasugerowaną aplikację i napiszę, czy działa.

 

UPDATE

 

Niestety podczas próby instalacji aplikacji ZenUI Dialer & Contacts wyświetla się informacja, że nie jest ona kompatybilna z moim telefonem.

No dobre pytanie . Co za ludzie…

Kończąc tę jałową dygresję, ja zamierzam zgłaszać pospolite, ordynarne, szkodliwe, a szczególnie groźne przestępstwa, których będę świadkiem i będę składał zeznania, jeśli będzie to konieczne. To jest w interesie wszystkich w miarę normalnie funkcjonujących ludzi. W interesie samych przestępców zazwyczaj również. Istnieje też coś takiego jak społeczny obowiązek zawiadomienia o przestępstwie ściganym z urzędu.

 

Pytanie o nazwy aplikacji nadal aktualne.