Powieszenie komputera na ścianie

1110111 , nieźle :smiley: Po tygodniu u mnie palcem można pisać ;p

I co, masz jakiś plan jak to powiesisz?

Podłoże może być zz czegokolwiek. Prawie wszystko można zamocować podobnie jak płytę główną - dłuższe śruby a za dystans może posłużyć kawałek gumowego wężyka albo plastikowej rurki nasunięte na śrubę pomiędzy płytę główną a podstawę. Reszta to już ślusarska inwencja.

Mnie by najbardziej przeszkadzały odgłosy pracujących wentylatorów, dysków i napędów. Sam pomysł jednak według mnie ciekawy.

:roll:

Dodane 05.02.2012 (N) 23:15

Kolega chyba nigdy w życiu nie widział wnętrza komputera po dłuższym czasie eksploatacji… Kurz zasysany z podłogi uwielbia gromadzić się na gorących elementach. Wersja wisząca będzie na to o wiele mniej narażona a konserwacja będzie dużo prostsza.

:roll:

Obecnie myślę nad tym, żeby powiesić na ścianie zwykłą blachę aluminiową i płytę główną przykręcić na dystansy, a resztę elementów na taśmę dwustronną. Nie wiem tylko, czy taka taśma utrzymałaby zasilacz.

Obecnie moje wentylatory, dyski i napędy pracują 10 cm na lewo ode mnie porozkładane na biurku. Także myślę, że jakoś dam sobie z tym radę :stuck_out_tongue: