Powieszenie monitora, którego powiesić się "nie da"


(Adriansiemaszkor1) #1

Witam!

Tak jak w temacie. Chyba dość nietypowe pytanie- posiadam monitor SyncMaster T220HD Samsunga. Podczas kupna nie myślałem o tym, ze kiedyś będę go wieszał na ścianie, ale teraz przydałoby się to zrobić... Z tym, że jest taki mały problem- monitor nie ma możliwości powieszenia na ścianie, tzn nie ma tych otworó na śrubki. Może są jakieś stelaże, które omijają ten problem? W końcu chyba nie tylko ja mam taki problem. Może coś na styl Takich zarzasków po każdej stronie monitora? Z tym że nigdzie nie mogę czegokoliek znaleźć.

P.S. podobny problem mam z głośnikami Logitech Z-2300, aczkolwiek z tym już się nie pali. Przeżyję jak będą stały na biurku, chociaż o wiele lepiej gdyby wisiały. Oczywiście tylko te 2, bez sub'a :wink:

P.S.2. Jeszcze takie pytanko- chciałbym swoje głośniki podłączyć do dwóch źródeł... Wiem, ze są takie przejściówki z 1male-2 female mini jack, ale to chyba nie będzie pasować, ponieważ w moich głośnikach jest wbudowany kabel, który podłaczam do źródła. Jak rozwiązać ten problem? Nie chiałbym co chwilę wchodzić pod biurko, zeby przełączać kable.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Adrian


(errata72) #2

Jeśli go składałeś po kupnie to wiesz że ramię wychodzące ze stopki jest przykręcane do monitora dwoma śrubami

Wystarczy odkręcić ramię .dorobić taką samą blachę z możliwością przykręcenia do standartowego wspornika

który kupisz już w sklepie. I tyle trzeba tylko trochę pomajsterkować.


(Adriansiemaszkor1) #3

no rzeczywiście można tak zrobić:wink:

Dzięki za odpowiedź