Powino być a nie ma

Pracuje na komputerze i w pewnym momencie zauważam że brakuje nie wiem jak to opisać ale zaznaczyłem to na zdjęciu czerwonymi ramkami

http://del15piero.w.interia.pl/problem.JPG

czy wiecie może co jest tego przyczyna bo to soe przydaje w pracy z kompem

Ja bym elegancko sprobowal najpierw docisnac tasmy, zwlaszcza od stacji dyskietek, o tym ze mozesz miec jakiegos trojana lub wira w ogole nie wspominam, bo podejrzewam, ze juz to sprawdzales i nic nie wykrylo :]

Jesli chodzi o dysk (u Ciebie c: ) to ja bym wsadzil dyskietke startowa i wpisal polecenie fdisk w celu sprawdzenia pod dosem informacji o partycjach no i w zaleznosci od wynikow podjalbym jakies dzialania 8)

z tego co ja zrozumialem to koledze chodzi chyba o taki widok/układ folderu. (dlatego te czerwone ramki, ze niby tam cos bylo? bo nie kumam). aha ten widok to chyba “kafelki” czy jakos tak. ogółem można do tego dodać “pasek stanu” (menu Widok), no i widok popularnych zadań (Narzędzia > Opcje Folderów…) :?

No to jest dosyc kontrowersyjny post, dlatego Adidadi prosba o dokladniejsze wyjasnienie problemu :smiley:

Może to pomoże:

Narzędzia>>opcje folderów>> Zaznacz Pokaż popularne zadania w folderach. :slight_smile: Albo poprostu kliknij przywróć domyślne. :?

tam powinny być takie informacje ważniejsze ile plików w folderze i takie tam a na dole też powinno pisać ile ukrytych i ile jest ogłłem w folderze

Lazikar pomogło jest juz po lewej stronie ale na dole nie ma

Na dole niema. Czego??

Może chodzi ci o pasek stanu. Jak tak to widok i zaznacz Pasek stanu. ;]

wejdż w Narzędzia /Opcje folderów / Ogólne / odznacz Pokaż popularne zadania w folderach i ci powruci ten boczny pasek

Pysiu przeczytaj posty wyżej.

:lol:

Pomogło Lazikar jest już wczysko czego mi potrzeba