Powolne Google, dziwnie zachowujący się system

Witam.

Problem dotyczy przede wszystkim Google, działa on u mnie od jakiegoś miesiąca bardzo “mułowacie”. Wyniki się wczytują 20sec (mam internet 10Mb/s), często połączenie zostaje przerwane, pojawia się biła strona etc.

Oprócz tego ostatnio co jakiś czas na jakieś 10-15sec touchpad się mi rozłącza, tj. przestaje nagle działać i trzeba odczekać chwilkę, to jednak raczej jest problem sterowników Synapticsa aniżeli jakiegoś wirusa, ale lepiej napisać :slight_smile:

Robiłem bardzo dogłębny skan Avast i Malwarebytes Anti-Malware które niczego nie wykryły. Do sieci nikt inny nie jest podłączony.

OTL: http://www.wklej.org/id/937488/

Extras: http://www.wklej.org/id/937491/

Z góry dziękuję za pomoc :slight_smile:

Po adresach serwera DNS przydzielonych przez DHCP mogę stwierdzić, że Twój dostawca internetu to Vectra. Ja również mam takie problemy (bardzo długie oczekiwanie na wyniki wyszukiwania, często wyrzuca “Połączenie zostało zresetowane”) z Google jak i Ty.

Pozdrawiam!

Mieszkasz na śląsku?

Jeżeli dotyczy cię to również, to coś jest na rzeczy i należało by to zgłosić.

Mieszkam z Zabrzu, ostatnio problemy się jeszcze bardziej powiększają, nie tylko Google czasami zaczyna mi działać mułowato.

Nie, ja ze Świętokrzyskiego (Kielce). Przy najbliższej poważniejszej awarii (co jakiś czas się zdarzają), nie omieszkam wspomnieć o tych przypadłościach.

Pozdrawiam!