Powolne Google, dziwnie zachowujący się system


(Pacjonek) #1

Witam.

Problem dotyczy przede wszystkim Google, działa on u mnie od jakiegoś miesiąca bardzo "mułowacie". Wyniki się wczytują 20sec (mam internet 10Mb/s), często połączenie zostaje przerwane, pojawia się biła strona etc.

Oprócz tego ostatnio co jakiś czas na jakieś 10-15sec touchpad się mi rozłącza, tj. przestaje nagle działać i trzeba odczekać chwilkę, to jednak raczej jest problem sterowników Synapticsa aniżeli jakiegoś wirusa, ale lepiej napisać :slight_smile:

Robiłem bardzo dogłębny skan Avast i Malwarebytes Anti-Malware które niczego nie wykryły. Do sieci nikt inny nie jest podłączony.

OTL: http://www.wklej.org/id/937488/

Extras: http://www.wklej.org/id/937491/

Z góry dziękuję za pomoc :slight_smile:


(stream) #2

Po adresach serwera DNS przydzielonych przez DHCP mogę stwierdzić, że Twój dostawca internetu to Vectra. Ja również mam takie problemy (bardzo długie oczekiwanie na wyniki wyszukiwania, często wyrzuca “Połączenie zostało zresetowane”) z Google jak i Ty.

Pozdrawiam!


(Pacjonek) #3

Mieszkasz na śląsku?

Jeżeli dotyczy cię to również, to coś jest na rzeczy i należało by to zgłosić.

Mieszkam z Zabrzu, ostatnio problemy się jeszcze bardziej powiększają, nie tylko Google czasami zaczyna mi działać mułowato.


(stream) #4

Nie, ja ze Świętokrzyskiego (Kielce). Przy najbliższej poważniejszej awarii (co jakiś czas się zdarzają), nie omieszkam wspomnieć o tych przypadłościach.

Pozdrawiam!