Powolne uruchamianie systemu oraz częste zacinanie

Witam,

Mój sytem (Windows 7 Home Premium) od pewnego  czasu “szwankuje”. W ekranie botowania trzeba czekać gdzieś 30 sekund, później pojawia się czarne tło i po 5 sekundach widzę ekran logowania. Jak już się zaloguję i wszystko jest na swoim miejscu próbuję wejść na Firefoxa. Po kilkudziesięciu sekundach przeglądarka się włącza ale bardzo często się zacina, głównie przy uruchomieniu pierwszej karty. To wina systemu, przeglądarki, komputera?

PS. Często bardzo długo czekam na aż GG i Skype się zalogują :confused:

Wyczyść radiator i wentylatory z kurzu, zrób defragmentacje dysku, może to coś pomoże.

Sprawdź za pomocą HWMonitor temperatury podzespołów (pod obciążeniem).

Wydaje mi się,że spaliły ci się ramy.Radzę Ci ściągnąć CCleaner i oczyścić rejestr oraz usunąć niepotrzebne rzeczy im komputer ma mniej miejsca musi bardziej pracować czyli jego wydajność spada.Możesz też zanieść go do jakiegoś serwisu oni Tobie mogą pomóc powiedzą co i jak ale przed tym wyczyść komputer bo biorą dodatkowe pieniądze za czyszczenie.Jeśli CCleaner nie zadziała spróbuj zrobić formata to też może pomóc.A więc:

1.Ściągnij CCleaner i uruchom go.

2.Jeżeli CCleaner nie pomoże zrób formata.

  1. Fragmentuj dysk.

4.Jeśli wszystko zawiedzie nie masz wyboru spróbuj iść do jakiegoś serwisu i powiedz im żeby ci zrobili przegląd ale przed tym wyczyść pc z kurzu.