Powolne wychodzenie z video motka E398 E1

(Biermi77) #1

Siemka....jestem posiadaczem motoroli E1 i chciałbym sie dowiedzieć od znawców tego odelu jak mozna przyśpieszyć uruchamianie i wychodzenie z danego video...bo jak klikne w komie "wyjdź" czy cos w tym stylu to czekam z jakieś 4-5sec. aż wyjdzie mi z video...czekam na odp i porady...z góry dzięki!! :slight_smile:

(Monczkin) #2

bIERmi77 popraw tytuł na konkretny....

(Biermi77) #3

A jak to sie robi bo ja niebardzo wiem??

(Monczkin) #4

poczytaj faq i regulamin, to się dowiesz

(Komy123) #5

bIERmi77 wszystko zależy od wolnej pamięci im mniej jej to tym wolniej chodzi

(Bigkoras) #6

Miale ten telefon, nawet zrobilem dla niego specjalnego softa. Telefon jest poprostu za wolny, przy odtwarzaniu filmow w "lepszej" jakosci potrafi sie zawiesic nawet na kilkanascie sekund zanim np. zmienisz glosnosc lub gdy chcesz wyjsc!

(Biermi77) #7

Kom123:PostWysłany: 11.03.2007 (Nie) 12:46 Temat postu:

bIERmi77 wszystko zależy od wolnej pamięci im mniej jej to tym wolniej chodzi

Tez tak pomyślalem...mam karte 512 i zajetych ponad 300MB i to pewnie dlatego tak wolno...

bigkoras:PostWysłany: 11.03.2007 (Nie) 13:20 Temat postu:

Miale ten telefon, nawet zrobilem dla niego specjalnego softa. Telefon jest poprostu za wolny, przy odtwarzaniu filmow w "lepszej" jakosci potrafi sie zawiesic nawet na kilkanascie sekund zanim np. zmienisz glosnosc lub gdy chcesz wyjsc!

zgadzam sie z tym w 100%...szkoda ze nie mozna np. dokupić coś w rodzaju pamięci ram do telefonu albo podkręcić procerorek w komie...

(Bigkoras) #8

Jak chcesz podkrecac to kupuj Siemensa SX1. Ma standardowego procka 120Mhz ale moj sie kreci do 190! !!