Powolne wychodzenie z video motka E398 E1

Siemka…jestem posiadaczem motoroli E1 i chciałbym sie dowiedzieć od znawców tego odelu jak mozna przyśpieszyć uruchamianie i wychodzenie z danego video…bo jak klikne w komie “wyjdź” czy cos w tym stylu to czekam z jakieś 4-5sec. aż wyjdzie mi z video…czekam na odp i porady…z góry dzięki!! :slight_smile:

bIERmi77 popraw tytuł na konkretny…

A jak to sie robi bo ja niebardzo wiem??

poczytaj faq i regulamin, to się dowiesz

bIERmi77 wszystko zależy od wolnej pamięci im mniej jej to tym wolniej chodzi

Miale ten telefon, nawet zrobilem dla niego specjalnego softa. Telefon jest poprostu za wolny, przy odtwarzaniu filmow w “lepszej” jakosci potrafi sie zawiesic nawet na kilkanascie sekund zanim np. zmienisz glosnosc lub gdy chcesz wyjsc!

Kom123:PostWysłany: 11.03.2007 (Nie) 12:46 Temat postu:

bIERmi77 wszystko zależy od wolnej pamięci im mniej jej to tym wolniej chodzi

Tez tak pomyślalem…mam karte 512 i zajetych ponad 300MB i to pewnie dlatego tak wolno…

bigkoras:PostWysłany: 11.03.2007 (Nie) 13:20 Temat postu:

Miale ten telefon, nawet zrobilem dla niego specjalnego softa. Telefon jest poprostu za wolny, przy odtwarzaniu filmow w “lepszej” jakosci potrafi sie zawiesic nawet na kilkanascie sekund zanim np. zmienisz glosnosc lub gdy chcesz wyjsc!

zgadzam sie z tym w 100%…szkoda ze nie mozna np. dokupić coś w rodzaju pamięci ram do telefonu albo podkręcić procerorek w komie…

Jak chcesz podkrecac to kupuj Siemensa SX1. Ma standardowego procka 120Mhz ale moj sie kreci do 190! !!