Powolny intenet podczas ściągania µTorrent

Witam

mam problem ze ściąganiem plików prze torrenty. polega on na tym że kiedy mam włączony jakiś uTorrent nie możliwe jest oglądanie jakichkolwiek stron internetowych. nawet jeśli pobieranie jest wyłączone ale program działa w tle nie mogę odpalić żadnej strony. albo w sumie mogę ale działają one z prędkością jak bym miał internet 1kb/s. wie ktoś co może być przyczyną tego problemu? z góry dzięki za pomoc.

P.S. problem ten pojawił się kilka dni temu, wcześniej było wszystko ok.

ogranicz upload pobieranych plików ponieważ przy default <0> zajmuje całą przepustowośc łącza

czytaj

info

“problem ten pojawił się kilka dni temu, wcześniej było wszystko ok.” i nie zmieniałem uploadu

cycu.pod , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę, ten temat viewtopic.php?f=16&t=394978

istnieje możliwość że uruchomiłeś do pobrania torenta , jeśli nie używasz filtra ip w tym programie

to testowo uruchom

PeerBlock

możesz także sprawdzić co się dzieje na portach i jakie aplikacje korzystają w danej chwili z połączeń sieciowych przy pomocy

CurrPorts ==> tutaj

TCPView ==> tutaj

Czy masz router?

Jeśli tak to pewnie nie radzi sobie z dużą ilością połączeń tworzonych przez torrenty.