Powolny Windows XP

Od kilku dni mam problem z windowsem jest on bardzo powolny stalo sie tak po uzyciu programu RegSheeker obawiam sie ze usunalem potrzebne wpisy :frowning:

Skutki:

-Odinstalowany Service Pack 2

-Niedzialajacy nawet po przeinstalowaniu Avast

-Baaardzo wolny XP-ek

-Brak nazwy “proffesional” podczas startu systemu :confused:

Przeskanowalem kompa juz chyba wszystkimi antywirami itp. i wszystko bylo ok .Standardowo czyszcze kompa ze smieci programami CCleaner,Clean GP,Revo Uninstaller

Co mam robic ? pomocy szybko !

Nie używałeś jednego.

Daj log z Combofix

:slight_smile:

TOP15 , czy program RegSeeker tworzy jakieś kopie bezpieczeństwa?? Jeśli tak to przywróć wpisy z tego czyszczenia, po którym pojawiły się te problemy. Jeśli nie, spróbuj użyć Przywracania Systemu.

Zrobiłeś kopie rejestru przed wyczyszczeniem? Przywróć ją jeśli masz…

Po instalacji dodatku Service Pack ten napis znika…

Jak to odinstalowany?! Jak nei masz napisu professional na bootscreenie to znaczy, że SP jest zainstalowany.

Niedziałający? Wyskakuje jakiś błąd czy coś?

.

*************************** a sprubuj zainstalowac avasta z tym kluczem

Czysto!

Usuń ręcznie folder C: \Qoobox ,

Usuń instalkę Combofix z dysku.

Wyłącz i włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach.Instrukcja

Przeskanuj obszar mojego komputera http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html (uruchom przez IE) Daj raport z niego na forum

TOP15 , popraw posta z logiem. viewtopic.php?f=16&t=253052 za chwile wyciągnę konsekwencje nieznajomości regulaminu forum.

Scorpion18 , można wiedzieć co to za klucz?

Mój własny klucz,który wykupiłem do avast antivirus professional

No dobra zainstalowalem ponownie avasta sprawdzalem moj klucz i nie dziala :frowning: . Teraz mam problem z calkowitym odinstalowaniem avasta :?

a od kiedy można udostępniać klucz innym? Masz wersję wielostanowiskową?

Jaki problem? Czy możesz wyrażać się precyzyjnie? Jak do deinstalujesz? Skoro zainstalowałeś na nowo, to w folderze avasta powinien być plik do deinstalcji programu. Co znaczy całkowita deinstalacja? Jeśli go odinstalujesz, to pewne rzeczy zostaną. Proponuje usunąć je ręcznie.

Spróbuj odinstalować w trybie awaryjnym bez obsługi sieci.

Zrobilem tak jak mowiles /zeszlem do trybu awaryjnego potem usunelem plik Alwil Software potem wylaczylem uslugi oraz usunelem avast na starcie systemu :slight_smile:

Tylko dlaczego niedziala moj klucz licencyjny od Avasta ?

TOP15 , zainstaluj Avasta jeszcze raz, w oknie Dodaj/Usuń programy (Start->Panel Sterowania->dodaj/Usuń programy) spróbuj naprawić go klikając na przycisk przyciskll3.png i wybierając opcję naprawy.

Niestety , gdy klikam na przycisk “dodaj/usuń” nic się nie dzieje . Czekam na rozwiązanie problemu :slight_smile:

a od kiedy można udostępniać klucz innym? Masz wersję wielostanowiskową?

mam wersje na 2 stanowiska,dlatego ze chcialem sobie kupic laptopa jeszcze ale ostatecznie zrezygnowalem i jeden klucz mi zostal niepotrzebny

.