Powolny Windows XP

(Piotrek V100) #1

Od kilku dni mam problem z windowsem jest on bardzo powolny stalo sie tak po uzyciu programu RegSheeker obawiam sie ze usunalem potrzebne wpisy :frowning:

Skutki:

-Odinstalowany Service Pack 2

-Niedzialajacy nawet po przeinstalowaniu Avast

-Baaardzo wolny XP-ek

-Brak nazwy "proffesional" podczas startu systemu :confused:

Przeskanowalem kompa juz chyba wszystkimi antywirami itp. i wszystko bylo ok .Standardowo czyszcze kompa ze smieci programami CCleaner,Clean GP,Revo Uninstaller

Co mam robic ? pomocy szybko !

(Kambor4) #2

Nie u偶ywa艂e艣 jednego.

Daj log z Combofix

:slight_smile:

(Olixxx94) #3

TOP15 , czy program RegSeeker tworzy jakie艣 kopie bezpiecze艅stwa?? Je艣li tak to przywr贸膰 wpisy z tego czyszczenia, po kt贸rym pojawi艂y si臋 te problemy. Je艣li nie, spr贸buj u偶y膰 Przywracania Systemu.

(Monczkin) #4

Zrobi艂e艣 kopie rejestru przed wyczyszczeniem? Przywr贸膰 j膮 je艣li masz...

(艁ukasz14) #5

Po instalacji dodatku Service Pack ten napis znika...

Jak to odinstalowany?! Jak nei masz napisu professional na bootscreenie to znaczy, 偶e SP jest zainstalowany.

Niedzia艂aj膮cy? Wyskakuje jaki艣 b艂膮d czy co艣?

(Piotrek V100) #6

.

(Scorpion1948) #7

*************************** a sprubuj zainstalowac avasta z tym kluczem

(Kambor4) #8

Czysto!

Usu艅 r臋cznie folder C: \Qoobox ,

Usu艅 instalk臋 Combofix z dysku.

Wy艂膮cz i w艂膮cz przywracanie systemu na wszystkich dyskach.Instrukcja

Przeskanuj obszar mojego komputera http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html (uruchom przez IE) Daj raport z niego na forum

(Monczkin) #9

TOP15 , popraw posta z logiem. viewtopic.php?f=16&t=253052 za chwile wyci膮gn臋 konsekwencje nieznajomo艣ci regulaminu forum.

Scorpion18 , mo偶na wiedzie膰 co to za klucz?

(Scorpion1948) #10

M贸j w艂asny klucz,kt贸ry wykupi艂em do avast antivirus professional

(Piotrek V100) #11

No dobra zainstalowalem ponownie avasta sprawdzalem moj klucz i nie dziala :frowning: . Teraz mam problem z calkowitym odinstalowaniem avasta :?

(Monczkin) #12

a od kiedy mo偶na udost臋pnia膰 klucz innym? Masz wersj臋 wielostanowiskow膮?

Jaki problem? Czy mo偶esz wyra偶a膰 si臋 precyzyjnie? Jak do deinstalujesz? Skoro zainstalowa艂e艣 na nowo, to w folderze avasta powinien by膰 plik do deinstalcji programu. Co znaczy ca艂kowita deinstalacja? Je艣li go odinstalujesz, to pewne rzeczy zostan膮. Proponuje usun膮膰 je r臋cznie.

Spr贸buj odinstalowa膰 w trybie awaryjnym bez obs艂ugi sieci.

(Piotrek V100) #13

Zrobilem tak jak mowiles /zeszlem do trybu awaryjnego potem usunelem plik Alwil Software potem wylaczylem uslugi oraz usunelem avast na starcie systemu :slight_smile:

Tylko dlaczego niedziala moj klucz licencyjny od Avasta ?

(Olixxx94) #14

TOP15 , zainstaluj Avasta jeszcze raz, w oknie Dodaj/Usu艅 programy (Start->Panel Sterowania->dodaj/Usu艅 programy) spr贸buj naprawi膰 go klikaj膮c na przycisk przyciskll3.pngi wybieraj膮c opcj臋 naprawy.

(Piotrek V100) #15

Niestety , gdy klikam na przycisk "dodaj/usu艅" nic si臋 nie dzieje . Czekam na rozwi膮zanie problemu :slight_smile:

(Scorpion1948) #16

a od kiedy mo偶na udost臋pnia膰 klucz innym? Masz wersj臋 wielostanowiskow膮?

mam wersje na 2 stanowiska,dlatego ze chcialem sobie kupic laptopa jeszcze ale ostatecznie zrezygnowalem i jeden klucz mi zostal niepotrzebny

(Piotrek V100) #17

.